Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-03

Iš atostogų priekaboje nežinant parsivežė nelegalą

  
Iš atostogų priekaboje nežinant parsivežė nelegalą
© Flickr asoc. nuotr.
Pensininkų porą iš atostogų Prancūzijoje parsivežė nelegalą.
Vyras atsakė angliškus žodžius „no police, no money.

Prancūzijoje atostogas praleidusi pagyvenusių britų pora grįžusi namo savo kemperyje rado netikėtą suvenyrą. Šeimyniniame automobilyje ant ratų buvo pasislėpęs nelegalus imigrantas, kuris be bilieto norėjo slapčia patekti į Jungtinę Karalystę (JK).

caron; kemperio priekabos sklindančius garsus 75-erių Christine ir 86-erių Geoffrey’is Sewardai išgirdo tiktai keltu kirtę Prancūzijos ir JK sieną.
Pora labai persigando po kurio laiko iš tualeto kabinos netikėtai išlindus nepažįsamajam.
 
„Mes labai išsigandome. Aš jam pasakiau, kad kviečiu policiją. Vyras atsakė „no police, no money”, - įspūdžius pasakojo moteris. Pensininkų pora nelegalą bandė sulaikyti, tačiau iš kemperio šis vistiek paspruko.
 
Šiuo metu policija ieško nelegaliai pensininkų automobiliu į JK patekusio asmens. Jo būvimo vieta nėra žinoma.
 
Nepaisant incidento aplinkybių, Christine ir Geoffrey’is Sewardai sakė, kad nelegalaus imigranto jiems labai gaila. „Su savimi jis neturėjo nieko, tik kelis drabužius. Tiek daug skurstančių imigrantų bando patekti į JK. Mes juos tikrai užjaučiam, tačiau jie turi atvykti legaliais būdais”, - šnekėjo pensininkų pora.
Incidentas įvyko iš karto po to kai savaitės pradžioje Prancūzijos keltų darbuotojai paskelbė streiką dėl etatų mažinimo. Streiko pasekoje kilo chaosas, nusidriekė ilgos automobilių eilės, buvo atšaukti traukiniai.
 
 
 
  

Žymos: Nelegalūs imigrantai, Nelegalai

Komentarai

Naujausi straipsniai