Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2016-08-23

Imigrantas iš Azijos: europiečiai nepadarė nieko dėl Anglijos

  
Imigrantas iš Azijos: europiečiai nepadarė nieko dėl Anglijos
© Wikipedia nuotr.
Anksčiau į šalį atvykę imigrantai siūlo uždaryti sienas europiečiams.
Geriausias imigracijos neigiamas pavyzdys – atvykėliai iš Rytų Europos, kurie „nemoka mokesčių ir prašo pašalpų“.

Nors dauguma balsavimo teisę turinčių imigrantų Londone prieš porą mėnesių referendume balsavo už pasilikimą Europos Sąjungoje, tarp jų buvo ir „Brexit“ šalininkų.

Vienas iš tokių – vakarinėje sostinės dalyje juvelyrinių dirbinių parduotuvę turintis Harris Singhas, kuris balsavo už pasitraukimą iš ES ir įvardijo priežastį, kodėl.
„Vis daugiau europiečių atvyksta į šią šalį, todėl azijiečiai ėmė prarasti darbus. Kai aš atvažiavau į Angliją, ji buvo visiškai kitokia, čia buvo galybė darbo, mūsų bendruomenės nariai daug ir sunkiai dirbo dėl Anglijos. O ką dėl jos padarė europiečiai? Nieko“, – pasakojo televizijos kanalui „Chanell 4“ imigrantų iš Azijos palikuonis.
 
Jam antrino ir 1971 metais iš Tanzanijos į Londoną atvykęs Safderas Datoo, šiuo metu dirbantis bendrosios praktikos gydytoju Šiaurės Londone. Anot jo, geriausias imigracijos neigiamas pavyzdys – atvykėliai iš Rytų Europos, kurie „nemoka mokesčių ir prašo pašalpų“.
 
„Dirbdamas gydytoju kasdien matau, kaip švaistomi valstybės resursai. Kai atvykau aš, pašalpų nebuvo iš viso“, – pasakojo jis.
 
Didžioji dalis Londono musulmonų balsavo už išlikimą ES, tačiau ir tarp jų buvo dvasinių lyderių, raginančių trauktis iš bendrijos. Imamas Wasimas Naqubas TV reporteriams sakė tai daręs dėl to, kas islamas įpareigokja „padėti žmonėms“.
Pabėgėlis iš Afganistano, prisistatęs Ashrafo vardu, taip pat tikino, jog pasitraukimo procesas turi būti kaip įmanoma greitesnis siekiant apsisaugoti nuo atvykėlių iš Europos.
 
„Čia neatvažiuoja turtingi ir išsilavinę žmonės. Čia atvažiuoja nusikaltėliai“, – aiškino jis.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Imigrantai, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai