Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-09-03

Į turbulenciją patekusio lėktuvo įgulos nariai rimtai sužeisti

  
Į turbulenciją patekusio lėktuvo įgulos nariai rimtai sužeisti Bandydamas išvengti audros lėktuvo kapitonas susidūrė su stipria turbulencija.

Trys lėktuvo įgulos nariai atsitrenkė į lubas, o vienas iš jų susilaužė klubą, kuomet kompanijos „EasyJet“ laineris susidūrė su turbulencija skrydžio į Italiją metu.

 Iš Gatwicko oro uosto pakilęs lėktuvas turėjo leistis Neapolyje, tačiau kapitonas nusprendė nutupdyti jį Romoje. Tuo metu virš Neapolio kaupėsi galinga audra, tad pilotas teigė nenorėjęs rizikuoti.
Keičiant kursą lėktuvas su 154 keleiviais pateko į turbulenciją. Jaunavedžiai Lucy ir Davidas Westbrookai, keliavę į Neapolį medaus mėnesiui, teigė, kad šis įvykis ne juokais išgąsdino. „Tai buvo siaubinga, viena stiuardesė prisippažino, kad tai buvo baisiausia jos patirtis darbe“, - portalui standard.co.uk sakė pora.
 
„Lėktuvas nėrė staiga, visi kabinoje buvę įgulos nariai pakilo į orą ir atsitrenkė į lubas“, - pridėjo D. Westbrookas. „EasyJet“ atstovas spaudai tikino, jog keleivių ir įgulos saugumas – svarbiausias kompanijos uždavinys. Pasak atstovo, šių oro linijų kapitonai profesionaliai apmokyti susidoroti su turbulencija.
 
„Gaila, kad vienas įgulos narys susižeidė, tačiau nusileidus Romoje jo jau laukė medikai. Keleiviai insidento metu nenukentėjo, buvo saugiau nuskraidinti, išlaipinti iš lėktuvo ir autobusais nugabenti į Neapolį, kuriame ir turėjo nusileisti“, - sakė „EasyJet“ atstovas spaudai.
 
  

Žymos: Lėktuvas, Kelionės,

Komentarai

Naujausi straipsniai