Tiesa.com   |   sky.com   |   2016-08-27

Deportuojamos paauglės laiškas T. May širdies nesuminkštino

  
Deportuojamos paauglės laiškas T. May širdies nesuminkštino
© Facebook nuotr.
I. Mynich laikoma situacijos įkaite.
15-metė maldavo politikės leisti pasilikti.

Nesėkmingai Jungtinėje Karalystėje išlikti bandanti paauglė iš Ukrainos baiminasi, kad išsiuntus į tėvynę ten jos lauks tragiška lemtis.

užudymo 2012 metais Iryną Mynich priglaudė britų sutuoktinių pora, gyvenanti Cornwallio grafystėje, tačiau per ketverius metus nei jiems, nei pačiai mergaitei nepavyko JK valdžios atstovų įtikinti gauti suteikti leidimą jai likti šalyje.
15-metė net kreipėsi raštu į dabartinę premjerę Theresą May, kuri tuo metu ėjo vidaus reikalų ministrės pareigas ir maldavo politikės leisti pasilikti, nes baiminasi grįžti į tėvynę, kurioje klesti skurdas ir nusikalstamumas, priminė, kad jos mama mirė nuo nusikaltėlio rankos.
 
Tačiau tai valdininkų širdžių nesuminkštino: visi prašymai buvo atmesti, o galutinis sprendimas bus priimtas ateinantį antradienį. Baiminamasi, kad jis ir vėl bus nepalankus.
 
Visus šansus išnaudoję globėjai ir jų globotinė dar bando apeliuoti į valdininkų sąžinę.
 
„Nesmagu, kad šalis, kuri vadina save „didžiaja“, deda visas pastangas, jog vaikas atsidurtų beviltiškoje padėtyje, o šeima būtų išardyta.
Tas vaikas – atpirkimo ožys, nes vyriausybė spaudžiama mažinti imigrantų skaičių“, – spaudai sakė paauglės globėjai Terris ir Heather Voysey.
 
Iryna oficialiai yra imigrantė iš trečiosios šalies, jai negali būti suteiktas nei pabėgėlės, nei prieglobsčio prašytojos statusas.
 
 
Jūroje nuskendo penki žmonės
  

Žymos: imigracija, Deportacija, Theresa May, iryna mynich

Komentarai

Naujausi straipsniai