Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-03-18

Britų politikas: imigrantės Anglijoje gimdo per daug vaikų

  
Britų politikas: imigrantės Anglijoje gimdo per daug vaikų
© Flickr nuotr.
Vienas iš keturių Anglijoje gimusių vaikų – užsienietis.
Dėl per pastarajį dešimtmetį 55 proc. išaugusio gyventojų skaičiaus šalyje kalti imigrantai.

Buvusiam Jungtinės Karalystės Vidaus reikalų viceministrui atrodo, kad imigrantės Anglijoje susilaukia per daug vaikų. Anot jo, imigraciją reikia tuoj pat pažaboti.

Buvęs Vidaus reikalų viceministras Lordas Batesas dabartinę vyriausybę paragino kuo greičiai pažaboti „tuos, kurie nori čia atvykti naudotis mūsų atvirumu.”
Kaip pranešė naujienų portalas express.co.uk, buvęs viceministras rėmėsi oficialia statistika, pagal kurią
2013-aisiais vienas iš keturių Jungtinėje Karalystėje gimusių kūdikių turėjo užsienietes mamas. Palyginimui – 1990-aisiais tik vienas iš devynių Anglijoje gimusių vaikų turėjo tėvus užsieniečius.
 
Tai – didžiausia Anglijoje gimusių užsieniečių vaikų skaičius nuo tada, kai buvo pradėti rinkti tokie duomenys.
 
Dėl šio kūdikių bumo Didžiosios Britanijos gyventojų skaičius 2013-aisiais augo greičiausiai visoje Europos sąjungoje, sakė politikas.
 
„Skaičiuojama, kad 2011-aisiais 7,8 milijono žmonių, gyvenusių Didžiojoje Britanijoje, buvo gimę užsienyje, 4,9 milijono iš jų buvo ne Jungtinės Karalystės piliečiai,” – piktinosi Lordas Batesas.
„2013-aisiais užsieniečių moterų gimdymai sudarė ketvirtadalį visų gimdymų Anglijoje. Būtent dėl šios priežasties privalome sumažinti imigraciją,” – pridūrė politikas.
 
Jo įsitikinimu, dėl per pastarajį dešimtmetį 55 proc. išaugusio gyventojų skaičiaus šalyje kalti imigrantai.
 
Remiantis Nacionalinės statiskos biuro duomenimis, užsienietės moterys vidutiniškai susilaukia daugiau vaikų.
 
„Norime, kad žmonės čia atvyktų studijuoti, dirbti, investuoti ir svečiuotis. Norime, kad į šalį atvyktų būtent tokie žmonės,” – Lordų rūmuose kalbėjo Lordas Beitsas, – „Tačiau dabar brėžiame liniją ir sakome, kad turime būti griežtesni tiems atvykėliams, kurie nori pasinaudoti mūsų atvirumu.”
 
  

Žymos: Imigrantai, Vaikai.

Komentarai

Naujausi straipsniai