Tiesa.com   |   huffingtonpost.co.uk   |   2015-04-14

Anglijos politikas: „Be imigrantų Anglija žlugtų”

  
Anglijos politikas: „Be imigrantų Anglija žlugtų” Alistairis Burtas ėmėsi ginti imigrantus.
Į Angliją atvykstantys dirbti imigrantai tiesiogiai skatina šalies ekonomika, o tai yra naudinga kiekvienam šios šalies gyventojui.

Naujienų portalas huffingtonpost.co.uk pranešė, kad buvęs Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministras Alistairis Burtas neapsikentė ir pareiškė, kad „be imigrantų Anglija tiesiog žlugtų”.

Pasak nuo 2010-ųjų iki 2013-ųjų užsienio reikalų ministro pareigas ėjusio vyro, politikai nedelsiant turėtų pradėti kovoti su vis giliau šalyje įsišaknijančiu neigiamu požiūriu į imigrantus.
„Šiuo metu be imigrantų Jungtinė Karalystė tiesiog žlugtų. Į Angliją atvykstantys dirbti imigrantai tiesiogiai skatina šalies ekonomika, o tai yra naudinga kiekvienam šios šalies gyventojui”, - kalbėjo politikas.
 
„Joks politikas negali paneigti, kad dėl imigracijos masto Jungtinėje Karalystėje kyla įvairių problemų. Tačiau politikai nedelsiant turi užkirtsti kelią sparčiai plintančiam naujos formos fašizmui bei drąsiai pripažinti, kad imigracija šaliai ištiesų yra naudinga”, - tesė A. Burtas.
 
A. Burtas nėra vienintelis konservatorių partijai priklausantis politikas, kuris rūpinasi neigiamu imigrantų įvaizdžiu. Praėjusią savaitę šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas viešai pareiškė atsisakantis bet kokių planų nustatyti ribą grynajai imigracijai į Jungtinę Karalystę. 
  

Žymos: Anglija, Politika, Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai