Tiesa.com   |   BBC   |   2014-09-08

Anglija nuo imigrantų saugosis tvoromis

  
Anglija nuo imigrantų saugosis tvoromis Calais uostas bus aptvertas naujomis tvoromis, siekiant išvengti nelegalių imigrantų.

NATO viršūnių susitikime naudotos apsaugos tvoros išsiųstos į Calais uostą. Jų pastatymu bus siekiama sumažinti imigrantų antplūdį iš Prancūzijos uosto į Jungtinę Karalystę.

 Imigracijos ministras Jamesas Brokenshire‘as tikino, jog naujos užtvaros perduos žinutę, kad nelegalūs imigrantai Jungtinėje Karalystėje nelaukiami. Neseniai iš Calais uosto į Doverį ėmė plūsti šimtai nelegalių atvykėlių, tad Vyriausybė paprašė Prancūzijos pagalbos sprendžiant šią opią bėdą.
M. Brokenshiro teigimu, prancūzai savo teritorijoje darys, ką gali, tačiau britams taip pat būtina užtikrinti uosto saugumą, kuriam šiemet jau išleisti £3 mln. Naujosios tvoros pakeis dabar esančias ir nesaugiomis laikomas tvoras bei aptvėrimus automobilių stovėjimo aikštelėse, kad legalūs keliautojai nesijaudintų dėl imigrantų.
 
„Jie neturėtų palaikyti iliuzijų, kad čia jų lauks rojus. Imigracijos aktas užtikrina, kad nelegalūs atvykėliai negalėtų atsidaryti banko sąskaitų, negautų vairavimo leidimų, pašalpų bei būsto. Nusikaltėliai, gabenantys nelegalus ir žadantys jiems tobulą naują gyvenimą bus persekiojami ir nubausti“, - BBC radijuje kalbėjo imigracijos ministras.
 
Politikas tvirtino, kad sumažinti imigrantų skaičių galima tik bendradarbiaujant, o ne konfrontuojant su kitomis šalimis. Vyriausybė susitarė su Calais meru, kad abi šalys rūpinsis sava Lamanšo sąsiaurio puse ir visomis išgalėmis stengsis užtikrinti saugumą.
 
  

Žymos: Saugumas, Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai