Tiesa.com   |   2011-03-01

„airBaltic“ atsisako 4 krypčių iš Vilniaus

  
„airBaltic“ atsisako 4 krypčių iš Vilniaus
© „airBaltic“
„airBaltic“ neskraidys į Dubliną, Londoną, Paryžių ir Romą.

Oro bendrovė „airBaltic“, dar neprasidėjus naujam vasaros skrydžių sezonui, koreguoja suplanuotą tvarkaraštį skrydžiams nuo kovo 27 dienos. „airBaltic“ atsisako keturių numatytų tiesioginių krypčių iš Vilniaus. Dėl naujų rinkos dalyvių kuriamos perteklinės skrydžių pasiūlos dubliuojant kryptis „airBaltic“ iš Vilniaus tiesiogiai nebeskraidys į Dubliną, Londoną, Romą ir Paryžių, rašoma bendrovės pranešime.

„Taip jau sutapo, kad tiek, „Ryanair“, tiek „Wizzair“ paskelbė iš Vilniaus pradėsiančios vykdyti naujus reisus, sutampančius su „airBaltic“ siūlomomis kryptimis. Pasaulis yra pakankamai platus, todėl mes nusprendėme verčiau pasitraukti iš šio sambūrio, kad išvengtume skraidymo „sparnas į sparną“. Toliau ieškosime laisvų rinkos nišų“, – sako „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda.
Jo teigimu, naujai sukurta Vilniaus oro uosto nuolaidų sistema oro bendrovėms nepateisino rinkos lūkesčių ir davė priešingą rezultatą, nei tikėtasi – ji sudarė sąlygas tų pačių kelių krypčių pasiūlos pertekliaus sukūrimui, o ne naujų krypčių plėtrai, kaip buvo planuojama.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai