Tiesa.com   |   2014-06-09

Vyresnėlis brolis supažindino pasaulį su jaunėlio negalia

  
Vyresnėlis brolis supažindino pasaulį su jaunėlio negalia
© asociatyvi nuotr.
„Cerebral Palsy Swagger“ žygio metu 14-emetis savo sergantį brolį nešė net 64 kilometrus.

Mičigane (JAV valstija) vyko neįprastas žygis „Cerebral Palsy Swagger“. Jo metu paauglys nepaisydamas sunkių ir besikeičiančių oro sąlygų – kaitros, lietaus – ir, žinoma, didelio nuovargio, net 64 kilometrus ant nugaros nešė savo jaunesnį brolį.

 Septynerių metų berniukas serga cerebriniu paralyžiumi, o jo 14-emetis vyresnis brolis Hunteris Gandee tokia akcija norėjo atkreipti dėmesį į šia liga sergančius vaikus ir parodyti juos pasauliui iš arčiau.
Sergantį brolį Hunteris nešė visą dieną. Jo žygis prasidėjo prie mokyklos, įsikūrusios šalia Ohajo sienos, o baigėsi prie Mičigano universiteto An Arbore. Visą tą laiką sergantis sunkia liga Bradenas buvo vyresnėliui ant kupros.
 
Mažasis berniukas irgi pavargo, o brolis ties 50-uoju kilometru su artimaisiais rimtai svarstė, jog galbūt reiktų nutraukti žygį. Kaip pranešė žiniasklaida, net ir tada vyresnėlis Hunteris jaudinosi ne dėl savęs, o dėl nutrintų Brandeno kojų.
 
Žygio „Cerebral Palsy Swagger“ tikslas buvo atkreipti visuomenės dėmesį į cerebrinį paralyžių ir supažindinti ją su šia neurologine liga.
 
  

Žymos: JAV, Sveikata, Santykiai,

Komentarai

Naujausi straipsniai