tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-11-18

„Tesco“ ledų sudėtyje – vaistai nuo skausmo

  
„Tesco“ ledų sudėtyje – vaistai nuo skausmo Prekybos centrai „Tesco“ nebe pirmą kartą įkliūva už sveikatai pavojingą produktų sudėtį.

Maisto kokybės inspekcija pranešė, kad prekybos centruose „Tesco“ parduodamuose leduose rasta nuskausminamųjų vaistų, - rašė standard.co.uk.

 Klientai, įsigiję šokoladinių ar riešutinių „Tesco“ ledų kaušeliuose, perspėjami jų nevalgyti. Maisto kokybės ispekcijai ištyrus šių produktų sudėtį paaiškėjo, kad prekybos tinklai bus priversti atšaukti tūkstančius ledų dėžių, kuriuose, rasta vaistų.
 
Buvo patikrinti ledai iš keturių dėžių, kurių galiojimo laikas nustatytas iki 2014 liepos ir visose porcijose aptikta nuskausminamųjų. Nustačius pažeidimą, šie ledai pašalinti iš prekybos.
 
„Tesco“ atstovas spaudai sakė: „Imdamiesi atsargumo priemonių, nustojome pardavinėti šiuos ledus ir prašome klientų, kurie jų įsigijo anksčiau, nevalgyti šio produkto. Pradėjome tirti šį incidentą ir tariamės su mūsų tiekėjais. Klientų prašome ledus išmesti, o norint susigrąžinti pinigus, atnešti juos į artimiausią „Tesco“ parduotuvę“.
 
„Tiesa“ primena, kad šių metų pradžioje „Tesco“ prekybos centruose pardavinėtuose mėsos produktuose rasta arklienos. Taip pat šiemet laikraštis „Independent“ panaudojo „Tesco“ prekinį ženklą karikatūroje, manomai, pašiepiančioje lietuvius imigrantus.
 
  

Žymos: Maistas, Sveikata,, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai