Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-04-06

Teismas įpareigojo skiepyti vaikus

  
Teismas įpareigojo skiepyti vaikus
© Wikipedia nuotr.
Motina negalėjo pagrįsti savo kalbų apie skiepų pavojų vaikams.
Teigiama, kad moteris yra tiesiog apsėsta minčių dėl neigiamo skiepų poveikio.

Du savo sūnus skiepyti kategoriškai dėl savo pažiūrų atsisakiusi britė privalės tai padaryti vykdydama teismo sprendimą.

Lincolno mieste gyvenanti veganė tikino, jog jos vaikų gyvenime nebus jokios chemijos – nei vaistų, nei nesveiko maisto, tačiau sprendimą paskelbęs teismas konstatavo, jog toks gimdytojos nusistatymas neturėtų būti viršesnis už vaikų gerovę ir visuomenės sveikatą.
„Esu įsitikinęs, kad motina mano sprendimą įvertins neigiamai, tačiau jį paskelbti buvo mano pareiga“, – sakė teisėjas Mark’as Rogers’as.
 
Motina savo nuostatą grindžia tuo, jog jos 2 ir 4 metų sūnūs yra sveiki nes maitinasi tik natūraliais produktais, o vaikų organizme nėra jokių toksinų. Skiepų žalą ji aiškino tuo, kad niekad nesirgęs vienas jos sūnus po vakcinacijos ėmė kosėti, ant odos atsirado uždegimas.
 
Moteris žadėjo savo spėjimą įrodyti eksperto liudijimu, tačiau jai nepavyko rasti specialisto, kuris galėtų tai patvirtinti.
 
Berniukų tėvas, kuris ir kreipėsi į teismą dėl vaikų skiepijmo, pabrėžė, jog moteris yra tiesiog apsėsta minčių dėl neigiamo skiepų poveikio ir negali jų pagrįsti, jos požiūris šiuo klausimu yra gana siauras, ji įtariai žvelgia į bet kokią medicininę priemonę.
Teismas stojo tėvo pusėn. Tai reiškia, jog vaikus bus privaloma paskiepyti nuo nuo tokių ligų kaip difterija, poliomielitas, meningitas, tymai, kiaulytė ir raudoniukė, kai tik ateis tam skirtas laikas.
 
Tai daryti Jungtinėje Karalystėje įpareigoja ir 1989 metais priimtas įstatymas.
 
  

Žymos: Teismas, Skiepai, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai