Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-01-08

Skausmo draskomą moterį medikai gydė tarsi akli

  
Skausmo draskomą moterį medikai gydė tarsi akli
© Flickr nuotr.
Stiprius skausmus moteris kentė kelis metus.
Ši istorija tik dar kartą patvirtino, kad negalima aklai pasitikėti bendrosios praktiko gydytojo diagnoze ir sprendimais

Jungtinės Karalystės gyventoja po 6 metus kęsto skausmo nutarė nepaklusti gydytojų rekomendacijoms ir ryžosi operacijai. Po šios procedūros paaiškėjo, kad ją iki tol gydę medikai nepastebėjo akivaizdžios negalavimų priežasties.

Pilvo skausmus kentusi 41-erių moteris ilgą laiką manė, kad ją kamuoja rimta žarnyno liga, tai patvirtino ir ją gydę medikai, kurių apžiūros, patarimai ir skirti gydymo metodai nepadėjo išvengti šio sveikatos sutrikimo, britė buvo priversta ir toliau kęsti stiprius skausmus.
Visa tai tęsėsi net 6 metus, todėl kantrybę praradusi moteris kreipėsi į chirurgus.
 
Slough’o ligoninės medikai nutarė nedelsiant pacientę operuoti ir plonojoje žarnoje aptiko du plastiko gabalėlius: paaiškėjo, kad tai – vienkartinio kečupo pakelis, kurie įprastai dalijami greito maisto užkandinėse.
 
Pašalinus svetimkūnį iš organizmo skausmai liovėsi iš karto.
 
Anksčiau moterį gydę medikai buvo diagnozavę Krono ligą – tai lėtinė žarnyno liga, kuriai būdingas uždegimas, pažeidžiantis ne tik paviršinius, bet ir giliuosius žarnos sienelės sluoksnius.
 
Ši istorija tik dar kartą patvirtino, kad aklai pasitikėti bendrosios praktiko gydytojo diagnoze ir priimamais sprendimais ne visada verta, o nesiliaujant negalavimams pasitikrinti ir pas kitus specialistus.
 
  

Žymos: anglijos gydytojai, pilvo skausmas, gydymas anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai