Tiesa.com   |   Daily Mirror   |   2014-07-10

R. Williamsas sulaužė gerbėjai ranką

  
R. Williamsas sulaužė gerbėjai ranką Nukritęs nuo scenos R. Williamsas sulaužė ranką žiūrovei.

Daininkas Robbie Williamsas sužalojo savo gerbėją sulaužydamas jai ranką. Koncerto Newcastle\'o mieste metu, atlikėjas nukrito nuo scenos ir užgriuvo žiūrovę, kuriai prireikė medikų pagalbos, skelbė Daily Mirror.

Atlikdamas kūrinį "Swings Both Ways" dainininkas neišlaikė pusiausvyros ir užkritęs ant gerbėjos paliko ją gulėti. 52-ejų Margaret Nash praleido likusią koncerto dalį, kuomet ją apžiūrėję paramedikai išvežė į ligoninę. Ten moteriai buvo sugipsuota ranka ir ji palikta nakčiai.
Arenos, kurioje vyko pasirodymas, vadybininkas Paulas Tattendenas apie įvykį papasakojo plačiau. "Moteriai pasakius, kad ji jaučia stiprų skausmą, ji buvo apžiūrėta. vėliau mums pranešė, kad jai lūžo ranka. Susisiekėme su Robbie'io vadybininkais, o jie turėjo susisiekti su nukentėjusia žiūrove", - nelaimės detales aiškino vadybininkas.
 
Sužeistos moters duktė Katie išreiškė viešą pasipiktinimą R. Williamso elgesiu. Socialinio tinklapio "Twitter" paskyroje ji paskelbė nuotrauką iš nelaimės vietos ir parašė, ką mano apie dainininką: "Užgriuvote ant mano mamos, kurią dėl sulūžusios rankos teko vežti į ligoninę. Ir jūs net neatsiprašėte".
Šis įvykis - ne pirmas R. Williamso karjeroje, dainininkas nukrito nuo scenos ir 2006-aisiais Leedse, kuomet bandė pademonstruoti atidumo reikalaujančius kojų judesius.
 
 

  

Žymos: Robbie Williams, Sveikata,

Komentarai

Naujausi straipsniai