Tiesa.com   |   2017-09-21

„POPLAR DENTAL & MEDICAL CLINIC“: dantų gydymas gali būti malonus

  
„POPLAR DENTAL & MEDICAL CLINIC“: dantų gydymas gali būti malonus
Puikiai savo darbą išmanantys specialistai ir pažangiausia šiandien odontologinė technika klinikoje leidžia atlikti procedūras, kurios kitur tiesiog neįmanomos

Nors įprastai dantų gydymas Jungtinėje Karalystėje daug kam asocijuojasi su nežemiškai aukštomis kainomis, Londone duris atvėrusi nauja lietuviška odontologijos klinika „POPLAR DENTAL & MEDICAL CLINIC“ griauna šį mitą – apsilankymas joje ne tik neištuština kišenių, bet ir palieka tik geriausius įspūdžius.

Ilgus metus tarp JK lietuvių įprasta manyti, kad dantų gydymą patikėti būtina tik specialistams Lietuvoje – taip neva pigiau ir paslaugos kokybiškesnės. Tačiau po apsilankymo Londone esančioje klinikoje „POPLAR DENTAL & MEDICAL CLINIC“ ši nerašyta taisyklė subliūkšta kaip muilo burbulas.
Nors dar gana nauja, tačiau moderniausia įranga aprūpinta ir aukščiausios kvalifikacijos patyrusių odontologų komandą sukūrusi klinika jau spėjo pelnyti geriausius pacientų įvertinimus ir atsiliepimus: apibūdinama kaip svetingo, profesionalaus, draugiško, rūpestingo, paslaugaus ir savo darbą be priekaištų atliekančių specialistų kolektyvas.
Komandos nariai – tokie patyrę ir dėl puikių rekomendacijų žinomi specialistai kaip Andrius Pocius, Rūta Kuraitė, Laima Liukpetrytė, Adelė Steponkutė, Viktorija Žalytė, Giedrė Kulikauskienė, Rokas Jancevičius, Dalia Diržytė, Lina Strachan, Janina Buraitienė, plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas – ilgametės praktikos metu ne tik sukaupę vertingą patirtį, bet ir gilinę žinias JAV ir Europos šalyse.
Ne tik puikiai savo darbą išmanantys specialistai, bet ir pažangiausia šiandien odontologinė technika klinikoje leidžia atlikti procedūras, kurios kitur tiesiog neįmanomos.
 
Pavyzdžiui, itin detaliai ištirti gydomą dantį padeda modernus rentgeno aparatas, kuriuo padaromos panoraminės 2D rentgeno nuotraukos (angl. OPG) bei komiuterinės tomografijos dar vadinamos 3D panoraminės nuotraukos trimatės (angl. CBCT – cone beam CT), kurios yra nepakeičiamos atliekant chirurginius traukimus, nustatant neišdygusių protinių dantų padėtį, tiksliai suplanuoti implantavimą.
 
Dantų gydymui „POPLAR DENTAL & MEDICAL CLINIC“ taip pat naudojamas įrenginys, kuriuo šiuo metu gali pasigirti vos kelios Londono klinikos. Tai specialus mikroskopas, kuris naudojamas tiksliam danties kanalų aptikimui ir valymui, ši procedūra su jo pagalba atliekama dar kruopščiau ir tiksliau, padeda ištaisyti nekokybiško gydymo paliktas klaidas.
Tai itin svarbu, mat neradus sunkiai matomo kanalo, jis lieka neišsterilizuotas ir neužplombuotas ir tokiu atveju infekcija danties šaknyje išlieka. Taigi, neretai tik mikroskopas leidžia įsitikinti, jog viskas tikrai padaryta tinkamai ir iki pabaigos.
 
Geriausi specialistai ir moderniausia įranga klinikoje suteikia galimybę atlikti įvairiausias gydymo procedūras, jų spektras – labai platus: tai ir endodontinis dantų gydymas, implantavimas, protezavimas, silantavimas, burnos higiena, balinimas, ištaisomos nekokybiško gydymo paliktos klaidos.
 
Kainos – tokios pačios, kaip ir Lietuvoje, todėl dar kartą kyla klausimai: ar būtina tik dėl dantų gydymo vykti į gimtinę, ar verta atostogų įspūdžius aukoti dėl vizito į odontologo kabinetą?
 
Įvertinus ne tik tai, bet ir išlaidas kelionei į Lietuvą peršasi visai kitokios išvados...
Tuo tarpu „POPLAR DENTAL & MEDICAL CLINIC“ neapsiribojama suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymu: specialistai konsultuoja veido estetikos klausimais. Dėl pacientų patogumo sudarytos sąlygos tinkamiausiam vizito laikui suplanuoti, o tuos, kuriuos dantų skausmas užklupo netikėtai, odontologai pasirengę priimti be išankstinės registracijos.
Ne mažesnį įspūdį palieka aptarnavimas bei jauki ir graži aplinka klinikoje, kurioje nepriekaištingai dera kokybė ir estetika. Būtent tokia ir yra odontologijos klinikos vizija – gera paciento savijauta visą laiką.
 
„Mes rūpinamės ne tik savo pacientų sveikata, mūsų manymu, gydymas turi būti ne tik profesionalus ir kokybiškas, bet ir teikti Jums malonius išgyvenimus. Norime, kad šypsena Jus lydėtų kiekviename jūsų žingsnyje.
 
Aukščiausios kokybės ir etikos standartai, malonus ir rūpestingas pacientų aptarnavimas – kasdieninė ir neatsiejama mūsų klinikos darbo dalis. Darome viską, kad dantys būtų sveiki ir gražūs, o žmonės galėtų džiaugtis nepriekaištinga šypsena“, – sako klinikos vadovė Ramunė Baranauskaitė.
 
Poplar Dental & Medical Clinic
21 Morris road
Poplar, London
E14 6FF
Tel: 020 7515 0344,
Mob: 075 787 28787
info@poplardentist.co.uk
  

Žymos: lietuviška klinika Londone, poplar dental & medical clinic, dantistai Londone, dantų gydymas

Komentarai

Naujausi straipsniai