Tiesa.com   |   London Evening Standard   |   2014-11-03

Pietryčių Londonas – apkūniausias

  
Pietryčių Londonas – apkūniausias
© Ralph Aichinger, Flickr. nuotr.
Daugiausiai didesnių dydžių drabužių Londone prireikia Lewishame ir Southware.

Apkūniausi Londono gyventojai koncentruojasi pietryčių Londone. Remiantis oficialia statistika, daugiausiai storulių gyvena Lewishame ir Southware.

etryčių Londono rajonuose, kaip rodo Sveikatos ir socialinės apsaugos informacijos centro duomenys, užsiksuota daugiausiai su nutukimu susijusių hospitalizacijos atvejų, palyginus su visu miestu.
Lewishamas ir Southwaras papuolė į Britanijos vietovių, kuriose dažniausiai konsultuotasi dėl nutukimo, dešimtuką, pranešė „London Evening Standard”.
 
Skaičiai rodo, kad kiekviename iš rajonų dėl nutukimo užfiksuotos 66 konsultacijos šimtui tūkstančių gyventojų.
 
Toliau rikiuojasi Lambethas su 62, Bexley su 55 ir Greenwichas su 42 nutukimo konsultacijomis šimtui tūkstančių gyventojų.
 
Sveikiausiais rajonais pripažintas Richmondas ir Twickenhamas, tik su 11 konsultacijų dėl nutukimo per metus.
 
„Ir vaikų, ir suaugusiųjų nutukimas kelia rimtą susirūpinimą sveikatos būkle sostinėje. Gyvybiškai svarbu skubiai imtis priemonių problemai spręsti,” – sakė Tamas Fry, Nacionalinio nutukimo forumo atstovas.
 
Southwarko tarybos sveikatos kabineto narys Barrie Hargrove sakė, kad rajonas ėmėsi veiksmų pažaboti nutukimui. Vienas jų – nemokami sveiki pietūs visiems pradinės mokyklos moksleiviams, kad šie sveikos mitybos įpročius pradėtų formuoti dar vaikystėje.
„Taip pat svarstome, kaip galėtume vaikams pasiūlyti nemokamų užkandžių per pertraukas,” – sakė B. Hargrove, pridurdamas, kad rajono valdžia su jaunimu daug dirba didindama ir galimybes sportuoti.
 
„Pažadėjome suteikti galimybę nemokamai lankytis sporto salėje ar baseine visiems Southwarko gyventojas ir tikimės pradėti savo pažadau įgyvendinti per pilotines programas,” – žadėjo vietos politikas.
 
Šiaurės rytų Londonas į storulių statistiką pateko kaip daugiausiai į ligoninę dėl nutukimo paguldytų žmonių turinti miesto dalis.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Sportas, Nutukimas, Lewishamas

Komentarai

Naujausi straipsniai