„Dantų Harmonija"   |   2015-12-19

Pasitikite Naujuosius metus Lietuvoje su naujais dantimis: procedūra užtruks vos vieną dieną

  
Pasitikite Naujuosius metus Lietuvoje su naujais dantimis: procedūra užtruks vos vieną dieną „Dantų harmonijos“ vadovas Marius Bučinskas.

Jeigu jums trūksta dantų, negalite plačiai šypsotis, sukramtyti maisto, vengiate susitikimų su žmonėmis ir jaučiate, kad daugiau taip gyventi nebegalite, verta pasidomėti šiuolaikinėmis dantų implantacijos technologijomis. Pažangiose pasaulio ir Lietuvos klinikose į pagalbą pacientui ir gydytojui jau pasitelkiamos ir skaitmeninės technologijos. Naujus ir funkcionalius viso žandikaulio dantis galite turėti vos per vieną dieną.

Vilniaus centre įsikūrusios klinikos „Dantų harmonija“ vadovas Marius Bučinskas, turintis beveik dešimties metų dantų implantavimo patirtį, sako, kad skaitmeninės technologijos, įdiegtos klinikoje, leidžia per trumpą laiką pagaminti dar tikslesnius ir tvirtesnius dantis.
„Dabar vieno ar abiejų žandikaulių dantis implantais galime atkurti vos per vieną vizitą. Būsimųjų dantų forma sumodeliuojama kompiuteriu ir pagaminama čia pat klinikoje esančiomis frezavimo staklėmis to paties vizito metu. Tai garantuoja maksimalų tikslumą ir operatyvų darbą, kas yra ypač aktualu užsienio lietuviams, kurie atvyksta į Lietuvą trumpam ir nori pailsėti, aplankyti namiškius. Tai gali būti puiki dovana sau ar artimajam – nauji dantys, kuriais, užsiregistravę dabar, žmonės dar gali spėti pasipuošti Naujųjų metų šventei.“
 
Vilniaus centre įsikūrusi klinika „Dantų harmonija“. Vilniaus centre įsikūrusi klinika „Dantų harmonija“.
 
Implantas – patogus tarsi nuosavas dantis
 
Kol turime savus dantis, sunku įsivaizduoti gyvenimą be jų. Tačiau netekę dantų žmonės pastebi, kad nukenčia ne tik išvaizda, bet ir pagrindiniai poreikiai: tenka pamiršti skanų, bet sunkiai kramtomą maistą, pamažu atsiranda noras užsidaryti namuose, nukenčia socialinis gyvenimas.
Daug žmonių Lietuvoje ir pasaulyje gyvena be dantų arba su nepatogiomis dantų plokštelėmis, jausdami visas to pasekmes:
 
1. Dantų plokštelę reikia kiekvieną vakarą išsiimti;
2. Plokštelė juda burnoje, gali iškristi, pavyzdžiui, nusičiaudėjus;
3. Dažnai ji spaudžia, dirgina dantenas;
4. Dėl plokštelės lieka mažiau vietos liežuviui judėti, todėl galimas šveplavimas;
5. plokštelė, nešiojama ant viršutinių dantų, uždengia skonio receptorius, todėl susilpnėja skonio pojūčiai;
6. Sunku kramtyti, todėl keičiasi maisto racionas.
 
„Dantų plokštelė atkuria tik 40 proc. kramtymo efektyvumo, o štai dantų implantai – visą šimtą procentų. Dantų implantai atrodo ir tarnauja taip pat arba net geriau, nei savi dantys“, – tvirtina M. Bučinskas.
 
Būsimųjų dantų forma pagaminama čia pat klinikoje esančiomis frezavimo staklėmis to paties vizito metu. Būsimųjų dantų forma pagaminama čia pat klinikoje esančiomis frezavimo staklėmis to paties vizito metu.
Išeitis bijantiems skausmo
 
Nors odontologai jau ne vienerius metus tikina pacientus, kad šiuolaikinės odontologijos procedūros, tarp jų ir dantų implantacija, nesukelia skausmo ar nedarbingumo, tačiau dalis žmonių vis dar nesiryžta pasirūpinti savimi būtent dėl šių priežasčių.
 
„Belieka dar kartą patvirtinti – šiuolaikinė implantacija, atliekama taikant pažangiausias technologijas, yra neskausminga. Po viso žandikaulio dantų atkūrimo ant keturių implantų pacientas yra darbingas, gali šypsotis, valgyti. Tokios situacijos, kaip stiprus tinimas, smarkus kraujavimas, yra gana retos, po procedūros nereikia gerti antibiotikų ar šalintis žmonių“, – sako M. Bučinskas. Vis dėlto gydytojas pastebi, jog dalis žmonių odontologinių procedūrų bijo taip smarkiai, kad verčiau kenčia nepakeliamus skausmus, nei kreipiasi pagalbos. Tokiems žmonėms taip pat yra išeitis – procedūros, atliekamos taikant bendrinę nejautrą.
 
„Taikant bendrinę nejautrą sukeliamas dirbtinis miegas, tad pacientas nieko nejaučia, procedūros neatsimena. Tai išvaduoja pacientą nuo streso prieš procedūrą, procedūros metu ir po jos. Šitai ypač svarbu labai jautriems žmonėms, kurie krūpčioja vien pamatę baltą gydytojo chalatą“, – sako M. Bučinskas. Bendrinė nejautra gali labai pagelbėti atliekant ilgiau trunkančias procedūras. Gydytojas tikisi, kad tokia galimybė paskatins ryžtis šypsenos ir gyvenimo pokyčiams ir tuos žmones, kurie kitu atveju niekada nė nepažvelgtų odontologijos klinikos pusėn.
 
Išmodeliuoti vieno žandikaulio laikini dantys ant 4 implantų. Išmodeliuoti vieno žandikaulio laikini dantys ant 4 implantų.
CAM technologijos privalumai:
 
• Sutaupoma laiko, nereikia nė dienos būti be dantų. Dantys atkuriami per vieną vizitą;
• Skaitmeninės technologijos leidžia restauraciją padaryti tikslesnę ir geriau pritaikyti konkrečiam atvejui;
• Pacientas aktyviai dalyvauja gydyme: gali įvertinti protezo formą, spalvą, patogumą ir pasiekti geidžiamą estetišką rezultatą;
• Pasaulinio lygio kokybė už lietuvišką kainą.
 
„Dantų harmonija“ – mažiausia vizitų, didžiausias gydymo efektyvumas!
 
• Dantų implantacija – (abiejų žandikaulio dantų atkūrimas implantais per vieną dieną; visų žandikaulio dantų atkūrimas ant keturių implantų);
• Dantų protezavimas (cirkonio konstrukcijos ant implantų, cirkonio oksido vainikėliai, šypseną atkuriančios bemetalės keramikos laminatės (venyrai) ant savų dantų);
• Dantų tiesinimas (visų rūšių breketai, taip pat ir vidiniai);
• Skaitmeninė rentgeno diagnostika (galvos panoraminės, šoninės, 3D nuotraukos);
• Dantų gydymas (dantų kanalų taisymas naudojantis mikroskopu);
• Periodonto ligų gydymas;
• Profesionali burnos ertmės higiena;
• Dantų balinimas lazeriu;
• Naujiena – procedūros, atliekamos taikant bendrinę nejautrą.
 
 
 
  

Žymos: Dantys, Dantų implantai, Dantų Harmonija, Marius Bučinskas

Komentarai

Naujausi straipsniai