Tiesa.com   |   2017-11-16

Odontologinis gydymas atvysktantiems į Lietuvą trumpam 

  
Odontologinis gydymas atvysktantiems į Lietuvą trumpam

Per pastaruosius 20 metų odontologijoje įvyko esminių pokyčių. Keitėsi ne tik gydymo metodai, bet ir pacientų poreikiai. Kažkada skausmas buvo pagrindinė apsilankymo pas odontologą priežastis, šiandien – noras turėti idealią šypseną.

Pasak tarptautinio implantologijos centro MIR gydytojų, daugelį pacientų nuo gražių permainų atitolina nepagrįsta baimė ir išankstinės nuostatos. Vieni nerimauja dėl galimo ilgo ir sudėtingo gydymo, kiti – dėl išlaidų, o treti tiesiog drovisi susidariusios situacijos. Tačiau delsdami problemų neišsprendžiame, tik padidiname jas.
ODONTOLOGINIO GYDYMO PROGRAMA
 
Šios gydymo programos privalumus teigiamai įvertino daugelis MIR klinikos pacientų, trumpam atvykusių į Lietuvą odontologinio gydymo tikslais. Kaip teigia MIR klinikos burnos chirurgas Soheil Bechara, pagrindinis šios programos privalumas – itin trumpas gydymo laikas. Nepriklausomai nuo to, kiek dantų numatysime atkurti (vieną, kelis ar visus), per pusę metų į Lietuvą reikės atvykti tik 2 kartus. O nepriekaištingu estetiniu vaizdu galėsite džiaugtis jau po pirmojo vizito.
 
DANTŲ IMPLANTACIJOS EIGA
 
Gydymo planas
 
Gydytojo ir paciento draugystė prasideda nuo gydymo plano sudarymo. Priešingai nei įprastai, pacientams, gyvenantiems užsienyje, gydymo planas sudaromas nuotoliniu būdu, bendraujant elektroniniu paštu bei telefonu. Tereikia užsukti į MIR klinikos svetainę ir užpildyti specialią anketą (www.mirklinika.lt/pacientams-is-uzsienio). Įvertinę joje pateiktą informaciją, sudarome individualų gydymo planą. Jame numatome būtinas procedūras, jų kainas bei vizitų skaičių. Šį planą pasitvirtiname arba, jei reikia, pakoreguojame.
 
Pirmasis atvykimas: 7–10 dienų trukmės
Pirmojo atvykimo metu atliekame visas chirurgines procedūras: jei reikia, pašaliname nereikalingus dantis, priauginame kaulą, pakeliame sinuso dugną bei įsriegiame reikiamą skaičių implantų. Po savaitės pašaliname siūlus bei pritvirtiname laikinus vainikėlius, kurie kelis mėnesius atrodys ir tarnaus lyg savi dantys.
 
Tuomet mūsų laukia keli ramybės mėnesiai, per kuriuos įsriegti dantų implantai prigyja.
 
Antrasis atvykimas: 7–14 dienų trukmės
 
Po 2–5 mėnesių, prigijus įsriegtiems implantams, laikinus vainikėlius pakeičiame tvirtais ir itin natūraliai atrodančiais nuolatiniais dantimis, pagamintais iš cirkonio keramikos. Šio atvykimo metu taip pat atliekame ir terapinio gydymo bei kitas suplanuotas estetines dantų procedūras, tokias kaip plombavimas, protezavimas ar dantų dengimas laminatėmis.
BIJANTIESIEMS SKAUSMO
 
Svarbu paminėti tai, kad dantų implantacija nėra skausminga procedūra. Retais atvejais maudimas ar patinimas gali būti juntamas nebent tik po operacijos, kelias dienas. Tačiau jei pacientas bijo ar negeba ilgesnį laiką ramiai išsėdėti vienoje vietoje, dantų implantacija MIR klinikoje gali būti atliekama su intravenine sedacija, prižiūrint patyrusiam anesteziologui. Taikant intraveninę sedaciją, pacientas visos procedūros metu būna atsipalaidavęs, nejunta jokio psichologinio bei fizinio diskomforto. Tad baimė negali būti priežastis, atitolinantijus nuo gražių permainų.
GARANTIJOS
 
MIR klinikoje naudojamiems „MegaGen“ dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Dantų vainikėliams, tvirtinamiems ant implantų, suteikiama 2 metų garantija. Todėl mes savo pacientams, jei reikia, įsipareigojame implantą ar vainikėlį nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.
 
MIR klinikos pacientai, kuriems dėl tam tikrų priežasčių nepatogu atvykti pasikonsultuoti į kliniką, preliminarią gydymo eigą gali aptarti nuotoliniu būdu – bendraudami ,,Skype“ programa ar elektroniniu paštu. Tam, kad pirminė konsultacija būtų kuo tikslesnė, rekomenduojame turėti panoraminę burnos nuotrauką, darytą ne seniau nei prieš vienerius metus. Ji padės gydytojams detaliau įvertinti esamą situaciją bei tiksliau numatyti reikalingas procedūras, vizitų skaičių, gydymo kainą ir trukmę.
 
 
 
 
Adresas: Kalvarijų g. 272A, Vilnius
Mobilusis telefonas +370 611 55512
Telefonas +370 5 2195971
Elektroninis paštas: info@mirklinika.lt
Tinklalapis: www.mirklinika.lt
 
 
Soheil Bechara
Burnos chirurgas
Licencijos Nr. OPL- 02800; OPL-02408
 
MIR klinikos burnos chirurgas Soheil Bechara – vienas iš nedaugelio gydytojų Lietuvoje, galinčių atlikti net ir pačias sudėtingiausias dantų implantacijas. Per 15 praktikos metų įgytomis žiniomis bei sukaupta patirtimi gydytojas Soheil dalijasi tarptautinių konferencijų metu bei mokymuose Lietuvoje.
 
 
  

Žymos: Dantų implantai, mir klinika

Komentarai

Naujausi straipsniai