Tiesa.com   |   2017-12-18

Naujoje ir modernioje „UK Smiles“ klinikoje – dantys per vieną dieną

  
Naujoje ir modernioje „UK Smiles“ klinikoje – dantys per vieną dieną „UK Smiles“ įkūrėjas Linas Bielskis.
Naujojoje klinikoje taip pat bus laboratorija, kurioje bus gaminami dantys. Mes patys galėsime dantis pasigaminti per dieną, taigi, procesai vyks žymiai greičiau

Ilgiau nei dešimtmetį Jungtinėje Karalystėje gyvuojanti ir tarp lietuvių puikiai žinoma odontologijos klinika „UK Smiles“ per šį laikotarpį sulaukė tūkstančių pacientų įvertinimo, tačiau tuo neapsiriboja – padalinys Stratforde persikelia į naujas patalpas ir greitai galės pasiūlyti dar platesnį kokybiškų paslaugų spektrą, o sudėtingiausias procedūras pradėti ir užbaigti per vieną dieną.

Nuo to laiko, kai „UK Smiles“ atvėrė duris Londone, praėjo beveik 13 metų, o klinikos lankytojai skaičiuojami jau dešimtimis tūkstančių, užaugo visa jų karta. Geriausi specialistai bei moderniausia įranga čia leidžia atlikti kone visas dantų gydymo procedūras ir paslaugas teikti taip, kad būtų taupomi ne tik pacientų pinigai, bet ir brangus laikas.
Tiek JK lietuvių, tiek britų įvertinta klinika šiuo metu veikia Stratforde (E15 4HG) ir Romforde (RM1 1NX), tačiau dėl pacientų patogumo Stratfordo padalinys nuo naujųjų metų persikelia į greta esančias naujas bei erdvesnes patalpas, kuriose ne tik bus teikiama dar daugiau paslaugų, bet ir įrengta laboratorija.
 
Šios permainos suteiks galimybę dar greičiau atlikti sudėtingas odontologijos procedūras.
 
Atrodo, kad sėkmingos, gerą reputaciją pelniusios ir tūkstančius klientų pritraukiančios klinikos vadovai galėtų sėdėti rankas sudėję, tačiau „UK Smiles“ įkūrėjas Linas Bielskis sako, kad veiklos tobulinimui ribų niekada nėra.
 
– Papasakokite apie „UK Smiles“ pradžią: kaip gimė idėja, ar sunki buvo verslo pradžia svetimoje šalyje?
– Londone atsidūriau kaip ir daugelis – važiavau ieškoti geresnio gyvenimo. Sumanymas įkurti kliniką kilo ne iš karto, tik po pokalbio su viena odontologe supratau, kad Londone toks poreikis yra. Tačiau reikėjo tuo įsitikinti, tirti rinką, todėl prireikė laiko ir darbo, o nuo idėjos iki klinikos atidarymo praėjo metai – „UK Smiles“ duris atvėrė 2005-aisiais.
 
Po trejų metų pribrendome plėtrai, taip atsirado klinika Romforde.
 
Na, o iki šiol jau išaugome taip, kad klinika Stratforde tapo per maža, todėl nutarėme keltis į erdvesnes patalpas. Jos bus greta dabartinės klinikos, kitoje gatvės pusėje. Tarpušvenčiu persikraustyme, o nuo naujų metų Stratfordo klinika jau veiks nauju adresu 30 Vicarage Lane, Stratford, London E15 4ES.
 
– Kuo naujoji klinika skirsis nuo dabartinės?
– Visų pirma, ten bus erdviau, ji stilingiau įrengta.
 
Vienas iš pagrindinių patobulinimų – naujoje klinikoje bus įrengtas trimatis rentgeno aparatas „CT Scan“, kurį šiandien turi ne kiekviena gydymo įstaiga. Šis modernus įrenginys leidžia greitai ir tiksliai pamatyti burnos ertmę ir dantį iš visų trijų krypčių, itin tiksliai nustatyti diagnozę bei kruopščiai suplanuoti gydymą, preciziškai atlikti operacijas.
 
Dėl to aparatas yra itin vertinamas odontologų, pacientai jo naudą pajunta nes taupomas brangus jų laikas.
 
Naujojoje klinikoje taip pat bus laboratorija, kurioje bus gaminami dantys. Įprastai odontologai juos užsako kitose laboratorijose, kol technikai juos pagamina ir atsiunčia praeina nemažai laiko. O dabar mes patys galėsime juos pasigaminti per dieną, taigi, procesai vyks žymiai greičiau: juos bus galima užbaigti per vieną dieną.
 
Norint pasiekti ir atkurti precizišką danties vaizdą, atitinkantį paciento lūkesčius, siuntinėjant darbus pataisymams i laboratorijas - labai padidėja vizitu kiekis ir išsitęsia darbo terminai. Geriausia, kai pataisas galima atlikti paciento akivaizdoje.
Jungtinėje Karalystėje laiko ir jo planavimo svarba yra ypač aktuali, kai atstumai dideli, o pacientai vizitą planuoja pagal savo darbo grafikus. Mes aptarnaujame ne tik Londone gyvenančius pacientus, o tai dar labiau padidina poreikį atlikti darbus tą pačią dieną.
 
Turint tokią techniką žymiai pagreitėja ir dantų implantacija, kurią nuo šiol taip pat galėsime pradėti ir užbaigti per vieną dieną: nuo konsultacijos, iki implanto įsukimo bei danties pagaminimo bei uždėjimo.
 
Iki šiol Stratforde to pasiūlyti negalėjome.
 
– Tačiau klinika bus skirta ne tik sudėtingoms procedūroms atlikti? Ar specialistai priims tuos, kuriems tiesiog suskaudo dantį?
 
– Klinika priima visus, kuriems reikia odontologo pagalbos. Persikėlus į naujas patalpas tiesiog galėsime teikti kur kas daugiau specializuotų paslaugų, kurių anksčiau negalėjome teikti nes neturėjome reikiamos įrangos o visa tai suteikia galimybę pacientų dantų problemas išspręsti greitai, nepatiriant diskomforto bei neišleidžiant didžiulių sumų bei atsiskaitant beprocentiniu išsimokėjimu.
 
– Įranga yra bevertė be specialistų. Papasakokite apie „UK Smiles“ žmogiškuosius išteklius.
 
– Džiaugiamės, kad prie mūsų komandos prisijungė gydytojas Ramūnas Nekrašius, kuris yra ne tik odontologas, bet ir veido chirurgas, galintis atlikti itin sudėtingas dantų operacijas, implantuoti dantis, taip pat atlieka grožio procedūras, tokias kaip veido odos lyginimas botulino injekcijomis ar lūpų putlinimas užpildais.
 
Ne viena mūsų klinikos odontologo asistentė darbo metu mokėsi ir pačios tapo specialistėmis – mes skatiname jų tobulėjimą, kvalifikacijos kėlimą. Ernesta Kniuraitė pradėjusi dirbti odontologo asistente šiemet jau įgijo burnos higienistės kvalifikaciją.
 
Gydytoja Sonata specializuojasi estetikos srityje. Norint sukurti gyvą ir natūralią šypseną, privalai būti gydytojas, mokslininkas ir menininkas kartu. Taip mūsų klinikos gydytoja Sonata pritaiko savo kūrybiškumą ir menišką akį darbe. Kad žinios butu profesionalios, baigė klinikines estetikos tarptautines tęstines studijas gIDE institute asocijuotame su UCLA (University of California Los Angeles).
 
Jos iniciatyva įsteigus laboratoriją patalpose gydytoja galės pati užtikrinti tiesioginę kontrolę dantų formos ir detalių. Retas odontologas nori ar geba atlikti keramikos restauracijas patys, kad ta įgyvendintų ji stažavosi ir lankėsi pasaulinėse laboratorijose pas šios srities lyderius. Stažavosi ir Holywood dirbančioje klinikoje-laboratorijoje.
 
– Ar per 13 veiklos metų jaučiate pacientų įvertinimą?
 
– Šiuo metu turime virs 25 tūkstančių pacientų, o šis skaičius daug ką pasako.
 
Svarbiausias faktorius yra pasitikėjimas, kurį reikia užsitarnauti profesiniais įgūdžiais ir tiesiog žmogiškumu, suteikiant garantiją atliktiems darbams. Tęstinį gydytojo ir paciento ryšį mes ir norime puoselėti, o pasiekti tai esant užsienyje yra žymiai sunkiau dėl nuolatinės žmonių kaitos. Galime pasidžiaugti pastoviu darbuotoju kolektyvu.
 
Gydytoja Giedrė globoja mūsų pacientus nuo pat pirmų klinikos įsteigimo dienų.
 
Svarbu, kad žmonės mūsų klinika pasitiki, sugrįžta, yra tokių, kurie į kliniką pirmą kartą užsuko būdami vaikai, o šiandien jau atveda savo vaikus.
 
Man, kaip klinikos įkūrėjui, didžiausias įvertinimas yra pacientų lojalumas ir maža darbuotojų kaita ir tai, kad kasmet galime pritraukti į kolektyvą vis siauresnių sričių specialistus, pradėjus nuo bendros praktikos odontologinių paslaugų.
 
Būtent žmonių lūkesčiai ir lėmė „UK Smiles“ plėtrą, reaguodami į jų poreikius paslaugų spektrą praplėsime dar labiau.
 
Naujoji „UK Smiles“ klinika (nuo sausio 1-osios dienos)
30 Vicarage Lane, Stratford, London E15 4ES
 
  

Žymos: dantų gydymas, linas bielskis, odontologai londone, dantų gydymas londone

Komentarai

Naujausi straipsniai