Tiesa.com   |   2018-04-24

Mirtinai sergantis britų mažylis net ir atjungus aparatus kovoja už savo gyvybę

  
Mirtinai sergantis britų mažylis net ir atjungus aparatus kovoja už savo gyvybę
© Alfie Evans Facebook
Vaikas pradėjo pats kvėpuoti.

Mirtinai sergančio britų mažylio tėvai pralaimėjo teisinę kovą, kad gydytojai neišjungtų jų sūnaus gyvybę palaikančių aparatų, nors paramą berniukui išreiškė net popiežius Pranciškus. Išjungus gyvybiškai svarbius aparatus, mažylis išgyveno visą naktį.

Panašu, kad nors medikai netiki, tačiu ilgai sergantis kūdikis labai nori gyventi. Kai jau atrodė, kad nebėra jokių vilčių, medikai buvo priversti išjungti visus gyvybę palaikančius aparatus, vaikas pats be jokios papildomos pagalbos išgyveno 9 valandas ir vis dar yra gyvas. Tuo stebisi ir medikai, o tėvai sako, kad tikėjimas vaiko stiprybe išlieka visada.
Pirmadienio vakarą, kuomet buvo atjungti mediciniai aparatai šalia ligoninės esančio JK protestavo daugiau nei 200 žmonių, kurie nepritaria tokiam vaiko "nužudymui".
 
Tomas Evansas ir Kate James kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą, kad šis peržiūrėtų bylą ir užginčytų žemesnės instancijos teismų sprendimą leisti Liverpulio ligoninės gydytojams išjungti medicininį ventiliatorių, prie kurio yra prijungtas metų ir 11 mėnesių amžiaus Alfie Evansas.
 
Berniukas jau daugiau nei metus yra komos būklės. Dėl retos neurologinės degenaracijos mažylis kvėpuoja tik prijungtas prie medicininio ventiliatoriaus.
 
  

Žymos: Ligoninė, Kūdikis, alfie evans

Komentarai

Naujausi straipsniai