mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-16

Medikus ignoruoti nusprendę veganai tėvai badu savo kūdikio nenumarino tik per plauką

  
Medikus ignoruoti nusprendę veganai tėvai badu savo kūdikio nenumarino tik per plauką
© pixabay.com

Dvidešimtmetė Julia French su partneriu Robertu Buskey, 31-erių metų amžiaus sukėlė mirtiną pavojų savo kūdikio gyvybei įprastą mišinuką pakeitę keista suspencija gaminama iš bulvių, kurios receptą rado internete. Tokį sprendimą jie priėmė ignoruodami medikų maldavimus duoti naujagimiui tinkamai subalansuotą pieno mišinėlį.

Abu tėvai bus teisiami dėl nepriežiūros, šiuo metu jie yra laikomi įkalinimo įstaigoje, kritinės būklės vaikas - specialistų priežiūroje. Šokiruoti tyrėjai pranešė, kad penkių mėnesių sulaukęs kūdikis tesvėrė 3.8 kilogramo. Vaikas gimė sverdamas 3.4 kilogramo.
Vaikas atrodė marinamas badu, per plonytę odą švietė šonkauliai, akių obuoliai - nejuokais įdubę. Kūdikis buvo letargiškas, neverkė, kūnas neteko termoreaguliacijos funkcijos. 
 
Detektyvas Laurenas Watsonas pasakojo, kad vaikas iš pradžių buvo sveikas, tinkamai vystėsi, bet tada jo tėvai nusprendė pakeisti jo maistuką savo pačių gaminiu. „Niekad dar nebuvo tekę matyti vaiko tokioje būklėje, niekad. Mirtis buvo taip arti”. Policija teigia, kad pora buvo stabilios finansinės būklės ir geresnės priežasties, kodėl marino kūdikį, nei „tai netiko mūsų veganiškam gyvenimo būdui”, nepateikė.
  

Žymos: Vaikų mityba, kūdikiai, augalinė mityba, veganai

Komentarai

Naujausi straipsniai