Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-02-22

Medikai: kreipkitės tik tuo atveju jei mirštate

  
Medikai: kreipkitės tik tuo atveju jei mirštate Skubios pagalbos skyriuje dirbę medikai nespėjo tvarkytis su užplūdusiu pacientų skaičiumi.

Šiaurinės Londono dalies ligoninės skubios pagalbos skyrius paprašė pacientų kreiptis tik tuo atveju jei yra itin rimtas pavojus gyvybei. Kaip skelbė Standard.co.uk, medikų pagalbos punkte penktadienį laukusių žmonių buvo paprašyta išsiskirstyti, o pasilikti buvo leista tik „mirštantiems”.

Šiaurės Middlesexo ligoninės (ang. North Middlesex Hospital) skubios pagalbos skyrius penktadienį buvo perpildytas. 11 val. anot medikų nerimtais negalavimais besiskundžiančių žmonių buvo paprašyta sugrįžti sekančią dieną.
Pasak medikų, jie nespėjo tvarkytis su tądien užklupusiu dideliu žmonių antplūdžiu, todėl paprašė likti tik tų, kurių gyvybei išties gresia rimtas pavojus. Šiam skyriui didesnis krūvis teko po to, kai buvo uždarytas netoliese esančios ligoninės skubios pagalbos skyrius.
 
Liudininkas pasakojo, jog punkte esančios kabinos buvo perpildytos, 12 pacientų pagalba suteikta šalia pastatytuose vagonėliuose. Gydytojų teigimu, penktadienis buvo neįtikėtinai užimtas, o jiems teko priimti apie 450 pagalbos prašančių žmonių. Kai kurie buvo priversti laukti net septynias valandas.
 
 
  

Žymos: greitoji pagalba, medikai

Komentarai

Naujausi straipsniai