Tiesa.com   |   independent.co.ukd   |   2015-06-05

Medicina Anglijoje: atlikta operacija be ausų gimusiam berniukui

  
Medicina Anglijoje: atlikta operacija be ausų gimusiam berniukui
© Facebook
Berniukas džiaugiasi pagaliau galėdamas nešioti akinius nuo saulės.
Vaikas sakė, kad jausmas turėti ausis „keistas, bet puikus“.

Be ausų gimusiam devynmečiui berniukui Londone buvo atlikta plastinės chirurgijos operacija, kurios metu prisiūtos naujos, iš jo šonkaulių padarytos ausys, - pranešė naujienų portalas independent.co.uk.

Keiranas Sorkinas sakė, kad jaučiasi palaimintas. Berniukas pagaliau gali įgyvendinti savo svajonę nešioti akinius nuo saulės. Vaikas sakė, kad jausmas turėti ausis „keistas, bet puikus“.
Great Ormond Street ligoninės Londone chirurgai berniukui naujas ausis padarė iš jo šonkaulių ir suformavo jas pagal mamos ausų modelį. Jos buvo prisodintas praėjusią vasarą ir dabar chirurgas Neilas Bulstrode‘as pranešė, kad jos tinkamai prigijo.
 
„Prieš operaciją galvojau, kad gausiu arba pelės arba dramblio ausis. Bet gavau savo mamos. Jaučiuos keistai, bet puikiai. N. Bulstrode‘as yra puikiausias chirurgas - jis išpildė mano svajonę ir pagaliau galiu nešioti akinius nuo saulės“, - sakė K. Sorkinas.
 
Berniukas gimė kurčias ir su retu sutrikimu, kurį turint neišsivysto išorinė ausis. Po daugybės operacijų vaiko klausa taip pat buvo atkurta.
 
 
  

Žymos: Medicina, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai