Tiesa.com   |   2018-02-22

Londone – laiko patikrintos Lietuvos dermatologės paslaugos

  
Londone – laiko patikrintos Lietuvos dermatologės paslaugos
Gydytoja ne tik šalina dermatologinių problemų pasekmes, bet ir atlieka įvairias grožio procedūras

Iš Lietuvos į Londoną ne pirmą kartą atvykstanti gydytoja dermatologė ne tik padės atsikratyti nepageidaujamų odos darinių, bet ir surengs mokymus grožio industrijos specialistams, po kurių jie galės dar labiau išplėsti teikiamų paslaugų spektrą.

Kovo 9–18 d. Barkinge esančioje klinikoje „May’s studio“ viešėsianti specialistė teiks tokias paslaugas kaip: šalins įvairius odos darinius (papilomas, karpas, užkrečiamuosius moliuskus ir kitus), taip pat atliks patikrą, kai siekiama aptikti piktybinių darinių (ABCDE taisyklė).
Gydytoja ne tik šalina dermatologinių problemų pasekmes, bet ir atlieka tokias grožio procedūras kaip botulino ir hialurono injekcijos, skirtas įvairioms raukšlėms pašalinti ir veido odai lyginti, jos paslaugų arsenale – lūpų korekcija ir putlinimas, mezoterapija ir biorevitalizacija.
 
Tokie dermatologės vizitai Londone vyksta ne pirmą kartą – poreikis jaučiamas po ankstesnių jos apsilankymų.
 
Ši specialistė ne tik gydo, bet ir rengia įvairius sertifikuotus grožio injekcijų mokymus visiems interesantams, dirbantiems grožio industrijoje. Juos baigę žmonės turės galimybę iš karto taikyti įgytas žinias, mezoterapija spręsti tokias odos problemas kaip: bėrimai, kuperozė, randai, raukšlės, maišeliai po akimis, vystanti oda, celiulitas, strijos, nutukimas, pagurklis, plaukų slinkimas.
 
Šių kursų metu taip pat galima išmokti atlikti biorevitalizacijos procedūrą: biorevitalizacijos metu į vidurinį odos sluoksnį mažais kiekiais yra suleidžiama įvairios koncentracijos laisva hialurono rūgštis.
 
Tokiu būdu ypač veiksmingai atkuriama odos drėgmė, atkuriamas odos vandens balansas, atsiranda optimalios sąlygos ląstelėms atsinaujinti, ląstelių metabolizmui, stimuliuojama kolageno, elastino ir savos hialurono rūgšties sintezė.
 
Taip pat mokoma, kaip taisyklingai atlikti hialurono rūgšties ir botulino injekcijas, pritaikyti ir naudoti šveičiamąjį kremą.
Per 6 mėnesius trunkančius mokymus vyks ne tik susitikimai su gydytoja, bet ir po jų galimos konsultacijos nuotoliniu būdu per programėles „Viber“ ar „WhatsApp“, elektroniniu paštu. Mokymų dalyvės nuolat nemokamai gaus naujausią informaciją apie produktus ir procedūras.
 
Beje, šių kursų metu dirbama tik su visame pasaulyje pripažintais produktais, nenaudojamos jokios neaiškios kilmės priemonės.
 
Susidomėję susitikimais su gydytoja neturėtų laukti, nes vietų skaičius ribotas.
 
Registracija ir daugiau informacijos – telefonu 07743 467235.
 
Klinikos „May’s studios“ adresas:
120 high street , Barkingside
IG6 2DU London, United Kingdom
 
Kol kas gydytoja paslaugas teikia ir mokymus rengia tik Londone. Jeigu atsirastų grupelė norinčių dalyvauti kursuose kitame JK mieste, specialistė yra pasirengusi atvykti ir mokymus vesti kitose šalies vietose.
Gydomos įvairios dermatologinės problemos:
  

Žymos: dermatologė Londone, may's studio, dermatologė, odos problemos

Naujausi straipsniai