Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-02-19

Leicesteryje - kiaulių gripo protrūkis

  
Leicesteryje - kiaulių gripo protrūkis Ligoninės patalpos yra kruopščiai valomos, ligoniai izuoliuoti, o personalui liepta pasiskiepyti.

Dėl kiaulių gripo protrūkio Leicesterio Karališkoje ligoninėje buvo uždarytos trys palatos. Kaip skelbė Independent.co.uk, net 14 vėžiu sergančių pacientų buvo diagnozuota ši pavojinga liga.

Gydytojų teigimu, toks staigus pacientų užsikrėtimas galėjo pasireikšti ir dėl to, jog onkologinėmis ligomis sergančių žmonių imuninė sistema yra itin silpna.
Užkrėstos trys palatos buvo uždarytos, o kitos didelę riziką turinčios vietos yra atidžiai valomos. Ligoninės darbuotojams taip pat buvo liepta pasiskiepyti. Pasak gydytojų, prasirgus kiaulių gripu, žmogus išsivysto šiai ligai imunitetą, todėl antrą kartą turėtų nebesirgti, tačiau užsikrėtus pirmąjį kartą, sveikatai iškyla didelė grėsmė.
 
Gydytojai prašo peršalimo simptomus jaučiančių gyventojų laikytis atokiau nuo ligoninės, kurioje yra gydomi virusams ir bakterijoms itin jautrūs pacientai. Užsikrėtę ligoniai buvo izoliuoti ir gydomi antibiotikais. Pranešta, jog šio gripo atvejų skaičius šalyje auga.
 
 
  

Žymos: Leicesteris, kiaulių gripas

Komentarai

Naujausi straipsniai