Tiesa.com   |   2014-09-06

Kur Lietuvoje gydytis dantis? Dental Pro: nuo dantų balinimo iki implantų

  
Kur Lietuvoje gydytis dantis? Dental Pro: nuo dantų balinimo iki implantų \\\"Dental Pro\\\" dantis gydo pasitelkus naujausią techniką.

Ne paslaptis, kad viešėdamas Lietuvoje dažnas Didžiojoje Britanijoje reziduojantis tautietis nepraleidžia progos susitvarkyti dantis. Analogiškų paslaugų Jungtinėje Karalystėje ir gimtojoje Lietuvoje kainų skirtumas akivaizdus, o lietuviškos odontologijos paslaugų kokybė dažnai nenusileidžia ar net viršija angliškųjų.

 Svarbu yra teisingai pasirinkti. Viena iš geriausių galimybių gauti kokybiškas paslaugas yra Vilniaus centre, Lvovo gatvėje įsikūrusi dantų implantologijos ir protezavimo klinika Dental P.R.O. Kodėl verta rinktis būtent šią kliniką?
 
• Tai moderni ir šiuolaikiška klinika, kuri visų pirma iš kitų išsiskiria jaukia bei šilta aplinka. Prabangų spa, o ne dantisto kabinetą primenanti aplinka leis pamiršti anksčiau patirtus nemalonius įspūdžius odontologų kėdėje.
 
• Klinikoje dirba daugiau kaip daugelio metų darbo patirtį tarptautinėse klinikose sukaupę odontologai, dantų technikų laboratorijoje dirba net 8 patyrę specialistai.
 
• Klinikoje įrengta japonų gamybos įranga, kokia naudojama Karališkajame Londono koledžo odontologijos institute bei plačiai paplitusi prestižinėse Europos odontologijos klinikose, tokiose kaip Karališkoji Londono ligoninė, Karališkoji Liverpulio odontologijos ligoninė, Pietų Universiteto ligoninė.
Be to:
 
„Dental P.R.O.“ klinikoje – pirmas Lietuvoje naujos kartos 3D rentgeno aparatas
 
Tik šįmet pagamintas 3D rentgeno aparatas “cs 8100 3D”, su kuriuo sėkmingai dirba „Dental P.R.O.“ komanda, kol kas yra toks vienintelis Lietuvoje (panašių, kiek senesnių modelių šalyje yra apie 15-a). Šiame rentgene sumontuoti naujausi priedai leidžia išgauti didžiausią nuotraukų raišką, atlikti panoramines burnos nuotraukas, modeliuoti 3D dantų maketus, kurie leidžia tiksliau, su dar mažesne komplikacijų galimybe chirurgams atlikti darbą, jis gali atlikti kompiuterinės tomografijos tyrimus ir dar daugelį kitų funkcijų, kurios „Dental P.R.O.“ odontologų komandos darbą dar dar efektyvesne.
 
Aparatas ypatingas ir tuo, kad jis vienintelis šalyje pritaikytas mažiesiems pacientams: juo atliekama kompiuterinė tomografija vaikams išskiria žymiai mažesnę spinduliuotę, nei įprasti aparatai.
Naudodamiesi šiuo aparatu „Dental P.R.O.“ specialistai geba tiksliau identifikuoti susirgimus, tiksliau atlikti operacijas, jis vertingas nustatant diagnozę bei planuojant dantų šaknų, karieso, ortodontijos, implantologijos gydymą ir gerokai sutaupo pacientų laiką.
 
Dantų implantavimas - modernus ir neskausmingas
 
Netekus vieno ar keleto dantų, odontologai rekomenduoja nedelsti ir nelaukti, kol pradės tirpti ir deformuotis žandikaulis. Tačiau daugelis pacientų įsitikinę, kad ši procedūra ilga, varginanti ir skausminga, todėl visais būdais bando išvengti net minties apie naujus dantis. Galime nuraminti, jog pažangiausias šių laikų trūkstamo danties atstatymas – implantacija – yra ne tik neskausmingas, bet ir trunka gerokai trumpiau, nei standartiniais metodais pagrįstos proedūros. Implantai puikiai atkuria natūralią danties formą ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Klinika „Dental P.R.O.“ siūlo atstatyti dantis kokybiškais šveicariškais dantų implantais „Straumann“.
 
Ši procedūra gali būti atliekama pacientams nuo 18 metų, o garbaus amžiaus pacientai po šių procedūrų itin džiaugiasi naujais ir tvirtais dantimis.
 
Bijai? Išeitis - intraveninė sedacija
 
Ne paslaptis, kad vizitas į odontologo kabinetą daugeliui sukelia nemalonių pojūčių. „Dental P.R.O.“ klinikoje siūloma intraveninė sedacija padės visiškai atsipalaiduoti ir galutinai pamiršti odontologo kėdės baimę. Ši paslauga itin aktuali atliekant ilgesnes, sudėtingesnes chirurgines intervencijas. Sedacija atliekama tik klinikose, turinčiose specialią licenciją ir tik su šios srities specialisto gydytojo-anesteziologo priežiūra. Tai tarsi lengva narkozės forma, į veną lašinant vaistus. Per visą procedūrą pacientas jaučiasi ramus, apsnūdęs, nejunta baimės, o tai, kas buvo atliekama gydymo metu, prisimena iš dalies ar neprisimena visai. Sedacija gali būti taikoma visiems, kurie bijo ir dėl baimės nesilanko pas odontologą. Sedacija taip pat tinka pacientams, kurie nenori žinoti, kas vyksta procedūros metu, arba negali ramiai išsėdėti odontologo kėdėje, turi žemą skausmo slenkstį ar stiprų pykinimo, žiaukčiojimo ar springimo jausmą, turi labai jautrius dantis.
Atvykusiems iš svečių šalių – ypatingas dėmesys
 
Klinikos „Dental P.R.O.“ darbuotojai supranta, kad atvykusių iš užsienio pacientų laikas yra labai ribotas. Klinikos specialistai gali klientus aptarnauti itin greitai, ypač tuos, kurie užsisako implantus, nes šalia įsikūrusi dantų technologijos laboratorija. aptarnaujami itin greitai. Taip pat ir „Dental P.R.O“ operatyviai atliekama pirmoji apžiūra, suteikiamos konsultacijos ir pagal galimybes kuo greičiau atliekami visi gydymo darbai. Kad procesas vyktų dar sklandžiau, rekomenduojame prieš atvykstant užsiregistruoti internetu klinikos svetainėje www.dentalpro.lt. Tereikia trumpai apibūdinti savo nusiskundimus ir nurodyti pageidaujamą vizito laiką.
 
  

Žymos: Reklama, Sveikata,

Komentarai

Naujausi straipsniai