Tiesa.com   |   independent.co.uk, dailymail.co.uk   |   2015-04-26

Karališkasis kūdikis: dėl pavojingos bakterijos uždaryta dalis ligoninės

  
Karališkasis kūdikis: dėl pavojingos bakterijos uždaryta dalis ligoninės Dėl pavojingos bakterijos uždaryta dalis ligoninės, kur turi gimti karališkasis kūdikis.
Iš aštuonių pacientų, užsikrėtusių bakterija, trims išsivystė vietinės infekcijos.

Dėl pavojingos ir antibiotikams atsparios bakterijos uždarytas visas St. Mary ligoninės skyrius. Būtent šioje Londono ligoninėje turi gimti ir antrasis Kembridžo grafienės ir Princo Williamo kūdikis.

Ketvirtasis kūdikis eilėje į Jungtinės Karalystės sostą turėjo gimti vakar, balandžio 25-ąją. Tiesa, Kensingtono rūmai karališkojo kūdikio gimimo datos oficialiai patvirtinę nebuvo.
Tačiau kaip pranešė independent.co.uk, Kembridžo grafienė Kate Middleton artimiausiomis dienomis turėjo būti paguldyta į St. Mary ligoninę, Lindo sparną.
 
Tačiau dėl potencialiai mirtinos skrandžio bakterijos, kuri rasta pas aštuonis ligoninės pacientus, St. Mary ligoninės chirurginis skryrius šiandien buvo uždarytas.
 
Iš aštuonių pacientų, užsikrėtusių Carbapenemase producing enterobacteriaceae bakterija, trims išsivystė vietinės infekcijos. Tačiau visi pacientai visiškai pasveiko.
 
Ligoninės atstovas sakė, kad po to, kai buvo pastebėta, jog kai kurie nuo kraujagyslių ligų gytyti pacientai savo viduriuose turėjo šių pavojingų bakteriją, ligoninės skyrius kol kas laikinai naujų pacientų nepriima.
Kembridžo grafienė princą Georgą pagimdė ligoninės Lindo sparne, kuris yra per gatvę nuo skyriaus, kuriame atliekamos širdies ir kraujagyslių operacijos.
 
Kaip skelbė dailymail.co.uk, antrasis karališkasis kūdikis gali gimti trečiadienį.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, Princas George, Karališkasis kūdikis

Komentarai

Naujausi straipsniai