Tiesa.com   |   youtube.com   |   2015-02-11

Jautrus video: po vėžio gydymo mama sugrįžta pas sūnų

  
Jautrus video: po vėžio gydymo mama sugrįžta pas sūnų Laura su dvejų metukų sūnumi nesimatė tris savaites – tiek užtruko vėžio gydymas.

Mama spaudžia glėbyje dvejų metukų sūnelį, kuris vis išsprūsta apibėgti džiaugsmo rato ir vėl grįžta pas seniai nematytą ir labai išsiilgtą mamą. Toks jautrus video pastarosiomis dienomis Yotube.com svetainėje užkariavo tūkstančius širdžių visame pasaulyje.

Video matyti, kaip vieniša mama Laura Martancik grįžta po trijų varginančių savaičių vėžio gydymo ir pagaliau susitinka su labai išsiilgtu sūnumi. Abu džiaugiasi susitikimu. Mama vaikui vis kartoja: „Aš jau čia. Aš grįžau. Juk sakiau, kad mane pagydys ir aš sugrįšiu“.
L. Martancik Hodžkino limfoma susirgo 2013-aisiais. Tuomet po standartinės chemoterapijos ir gydymo radiacija tris mėnesius ji buvo perėjusi į remisiją, tačiau praėjusių metų rugsėjį vėžys sugrįžo. Tad reikėjo ir naujo gydymo. Mamai ir sūnui teko palikti savo namus Havajuose ir persikelti pas seserį į Konektikutą, kur Jeilio vėžio centre ir buvo pritaikytas agresyvus, tačiau, tikimasi, veiksmingas gydymas.
 
Visą tą laiką dvejų metukų berniukas gyveno pas savo tetą ir laukė sugrįžtančios mamos. Jų susitikimą užfiksavo Lauros sesuo. „Tai buvo pats nuostabiausias jausmas, pats geriausias dalykas pasaulyje“, - sakė mama.
 
Laura teigė trokštanti, kad šiame išplatintame video visi sergantieji vėžiu pamatytų viltį ir tikėtų išgijimu. „Tikrai sunku gulėti ligoninės lovoje, kai esi prijungtas prie tūkstančio lašelinių, o dvidešimt gydytojų aplink tave žibina tau į veidą“, - portalui huffingtonpost.com teigė ji.
 
Vaizdo įrašą žiūrėkite čia:
 
 

  

Žymos: Sveikata, Video, Šeima, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai