Tiesa.com inf.   |   2012-03-19

Futbolininkui per rungtynes sustojo širdis, jo būklė sunki (video)

  
Futbolininkui per rungtynes sustojo širdis, jo būklė sunki (video) F.Muamba gydomas intensyvios terapijos skyriuje.

Šeštadienį per Londono „Tottenham“ ir „Bolton“ ekipų rungtynes aikštėje susmuko 23 metų futbolininkas Fabrice\'as Muamba. Saugui aikštėje sustojo širdis, jis nustojo kvėpuoti.

Medikų personalui pavyko išsaugoti „Bolton“ ekipos saugo gyvybę. Jis buvo nuvežtas į Londono Chest ligoninę, kur gydytojai atstatė širdies darbą. Futbolininkas gydomas intensyvios terapijos skyriuje, jo būklę medikai vadina sunkia.
„Kai ir visada tokiais atvejais, Fabrice'as mažiausiai 24 valandas bus intensyvios terapijos skyriuje, jo būklę atidžiai stebi kardiologai“, - rašoma klubo išplatintame pranešime. FA Cup ketvirtfinalio rungtynės tarp „Tottenham“ ir „Bolton“ ekipų po nelaimės buvo nutrauktos. „Bolton“ ekipai greičiausiai bus leista nerungtyniauti ir šią savaitę.
 
Savaitgalį Londono ligoninėje su futbolininku buvo ne tik šeima, bet ir komandos treneris Owenas Coyle'as bei kapitonas Kevinas Daviesas. „Fabriece'o šeima prašė perduoti nuoširdžią padėką visiems žmonės už nuoširdų palaikymą. Jie sulaukė daugybės gražių žinučių ne tik nuo Boltono, bet ir kitų klubų iš Anglijos bei užsienio sirgalių“, - kalbėjo treneris K.Daviesas.
 
Vis dėlto ne visi linkėjimai buvo gražūs. Policija pranešė, kad sulaikė studentą iš JK dėl rasistinių žinučių F.Muambos atžvilgiu socialiniame tinkle „Twitter“.
 
 
 

  

Žymos: Sveikata, Futbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai