Edita Lankauskienė   |   2014-09-20

Didžiausias žmogiškasis gėris – ramybė

  
Didžiausias žmogiškasis gėris – ramybė Kad būtum laimingas svarbu suderinti savo vidinį ir išorinį pasaulius.

Savo gyvenimo sėkmę kiekvienu konkrečiu momentu galite įvertinti pagal tai, ar jaučiatės laimingi ir dvasiškai ramūs, ar gerai jaučiatės viduje ir savo pasaulyje.

Dvasios ramybė įmanoma tik tada, jei esate visai patenkinti ir ramūs savo viduje. Ji apima tada, kai įsiklausote į savo intuiciją, vidinį balsą ir darote bei sakote tai, kas jums priimtina. Dvasios ramybė – didžiausias žmogiškasis gėris.
Niekas negali nustatyti, kas kitą žmogų padarys laimingą. Kadangi kiekvienas mes esame savitas, visi turi skirtingus norus ir poreikius, siekia skirtingų tikslų ir rezultatų. Tik mes patys galime nuspręsti, kas mus daro laimingus. O nuspręsti galime įsiklausydami į savo vidinį balsą ir juo sekdami.
 
Intuicija – viena iš didžiausių žmonijos dovanų. Visi iškilūs mąstytojai stebėjosi šia nuostabia galia. O kuo geriau įsiklausysite į savo intuiciją, tuo geresnė ir tikslesnė ji taps. Kuo labiau įsiklausysite į savo vidinį balsą, tuo garsesnis ir aiškesnis jis taps ir padės jums priimti teisingus sprendimus visose gyvenimo srityse.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Psichologija

Komentarai

Naujausi straipsniai