Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-05-05

Devynerių metų amžiaus Britanijos teniso žvaigždė mirė iškylos su šeima metu suvalgiusi sumuštinį su kumpiu 

  
Devynerių metų amžiaus Britanijos teniso žvaigždė mirė iškylos su šeima metu suvalgiusi sumuštinį su kumpiu
© facebook nuotrauka

Sadie Bristow, kentėjusi dėl kelių alergijų maisto produktams mirė patyrusi anafilaksinį šoką iškylos su tėvais, seserimis ir giminėmis metu.

Sadie mama papasakojo apie širdgėlą patirtą netekus savo mažametės dukrytės šiai iškylos metu suvalgius sumuštinį su kumpiu.  
Kylanti teniso žvaigždutė tą dieną Linksmai leido laiką Whitstable Castle, Kento grafystėje.   Jos tėvai mergaitę skubiai nuvežė į medicininės pagalbos centrą Whitstable, iš kurio kritinės būklės Sadie buvo nugabenta į Karalienės Elžbietos ligoninę Margate, iš kur mažametė sraigtasparniu buvo nugabenta į Londono Švento Jurgio ligoninę.  
Deja Sadie dieną po to, kai buvo atgabenta į ligoninę, mirė dėl pieno produktų sukeltos alergijos.
 
Mergaitės mama Clare pasakojo kaip ji su vyru Stewartu beatodairiškai mėgino išgelbėti savo dukrytę. Palaužta 42-jų metų amžiaus mama pasakojo išplovusi mergaitės burnytę ir suleidusi dukrai adrenalino, tačiau atvykus į ligoninę patinimas smegenų audiniuose bei deguonies trūkumas jau buvo nusprendę mergaitės likimą.  
 
Clare pasakojo, kad iškyloje dalyvavo Sadie sesutės Charlotte ir April, seneliai, sūnėnas ir dukterėčia bei tėčio Stewarto šeimos nariai.  
Jie pasirūpino, kad dėl alergijų Sadie pavalgytų pirma.  
 
„Dėl jos alergijų buvo paprasčiau, kai ji valgydavo pirma, nes taip išvengdavome kryžminio produktų užteršimo ir aš daviau jai duonos ir kumpio. Vos po kelių minučių Sadie sakė, kad jos burnytė perši, tad žinojome, kad ji į kažką sureagavo. Daviau jai šaukštą antihistamininių vaistų ir profilaktiškai praploviau burnytę.”  
 
Mama pasakoja, kad dukra ėmė kosėti, tad Jie ją skubiai nugabeno į artimiausią medicininės pagalbos punktą, tačiau jiems ten atvykus mergaitei ėmė stoti širdis.  
 
Medikai padarė viską, kad Sadie liktų gyva ir vakare ji buvo nuskraidinta Londono Švento Jurgio ligoninę.   Deja mergaitė mirė dėl patirto anafilaksinio šoko.  
Sadie tėtis Stewart, mokantis teniso King's School rekreaciniame centre Canterburyje bei Bridge teniso klube Kente (kur tenisą žaidė Sadie) rašė: „Sadie buvo tikro įkvėpimo šaltinis ir mes norime ir toliau teikti tą įkvėpimą jos vardu.
 
 
Sadie 2018 metų vasaros sezono pabaigoje buvo apdovanota geriausia teniso žaidėja savo amžiaus kategorijoje visoje Didžiojoje Britanijoje. Jos aistra, užsispyrimas ir ryžtas ją ten atvedė ir mes padarysime viską, kad palaikytume tą dvasią sukurdami labdaros organizaciją ar fondą jos vardu.
 
Už jos aistrą tenisui. Tam, kad padėti suprasti alergijas, jų raidą ir valdymą. Labai visiems ačiū.”  
  

Žymos: Sveikata, Tenisas, alergija, Vaiko mirtis, Riešutai, alergija maistui, pieno produktai

Komentarai

Naujausi straipsniai