tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-10-19

Dėl netinkamų sąlygų akušerės palieka NHS

  
Dėl netinkamų sąlygų akušerės palieka NHS
© flickr.com
Gydytojai ne visada atkreipia dėmesį jų pastabas.
Savo profesiją pakeitė 31 proc. akušerių.

Nepakankamas darbuotojų skaičius, ilgos darbo valandos ir net patyčios darbo vietoje verčia akušeres palikti darbą Sveikatos Apsaugos Sistemoje (NHS).

 „RCM“ atliktas tyrimas nustatė, jog trūkstant darbuotojų, kai kurios akušerės turi prižiūrėti net iki 15 gimdyvių ir kūdikių. Tuo pačiu jos itin nerimauja, jog ilgų, net iki 12 valandų trunkančių darbo pamainų metu jos padarys klaidų, kurios gali turėti itin skaudžias pasekmes.
Akušerės tai pat prisipažino, jog gydytojai ne visada atkreipia dėmesį jų pastabas apie gimdyvių ir naujagimių saugumui kylantį pavojų, o kitos net prakalbos apie gydytojų ir vyresnių kolegų patyčias.
 
Tyrimo metu buvo nustatyta, jog per paskutinius porą metų savo profesiją paliko 31 proc. akušerių, ir net 69 proc. ketina taip pasielgti per ateinančius porą metų.
 
Pagrindinės tokio sprendimo priežastys yra nepakankamas darbuotojų skaičius (52 proc.), nepasitenkinimas priežiūra, kurią jei suteikė gimdyvėms bei naujagimiams (48 proc), per didelis darbo krūvis (39 proc.) bei netinkamos darbo sąlygos (39 proc).
 
 
  

Žymos: Anglija, Sveikata, NHS, Naujagimis, akušerė

Komentarai

Naujausi straipsniai