Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-09-19

Atskleista, kiek Jūsų pinigų užsieniečiai išleidžia besigydidami Anglijoje

  
Atskleista, kiek Jūsų pinigų užsieniečiai išleidžia besigydidami Anglijoje
© Flickr nuotr.
Užsienio pacientai Anglijos NHS sistemai liko skoloj 62 milijonus svarų.

Atskleistas tikrasis medicinos turizmo Anglijoje mastas. Ligoninės atvirai papasakojo apie iš užsienio atvykusius pacientus, kurie, pasinaudoję jūsų mokesčiams sumokėtais pinigais ir pasveikę, palieka ligoninę nesusimokėję nė cento.

au atskleidė express.co.uk, užsieniečiai šimtui NHS gydymo įstaigų iš viso yra skolingi 62 milijonus svarų.
Tačiau dabar Manchesteryje esanti Pennine Acute Trust ligoninė pranešė, kad vienas rumunas pacientas po insulto ir epilepsijo gydymo dingo nesumokėjęs £70,914.
 
O štai iš Vietnamo kilęs vyras apgavo Royal Bolton ligoninę, kurioje jam buvo taikytas £20,969 šlapimo pūslės gydymas. Centrinio Manchesterio universitetinė ligoninė, kuriai priklauso Mančesterio karališkasis izoliatrius, atskleidė, kad du užsieniečiai pacientai, gydęsi inkstų/hematologijos skyriuje, gydytojams liko
skolingi £16,298.
 
Skelbiama, kad Anglijos mastu iš £150 milijonų čia besigydžiusiems užsieniečiams išrašytų sąskaitų apmokama tik 15 proc.
 
Kai kurie Anglijos politikai pasiūlė nesumokėtų skolų išsireikalauti iš tų Europos sąjungų (ES) valstybių, iš kurių atvyko nesąžiningi imigrantai. Tačiau ką daryti su medicinos turistais iš už ES ribų – neaišku.
Anglijoje gyvenančius ir mokesčius mokančius piliečius tokia situacija siutina ne tik dėl to, kad jie sumoka už brangų atvykėlių gydymą, bet ir dėl to, kad patiems tenka itin ilgai laukti norint patekti pas šeimos (angl. GP) ar priimamojo (angl. Emergency) gydytoją, arba sulaukti svarbios operacijos.
 
 
 
  

Žymos: NHS, Medicinos turzimas

Komentarai

Naujausi straipsniai