Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-05-03

Anglai per stori, kad matytų savo „vyrišką pasidižiavimą”

  
Anglai per stori, kad matytų savo „vyrišką pasidižiavimą” Apie puse vyrų Anglijoje skundžiasi viršsvoriu.
Pilvo dydis ir tai, ar vyrai mato savo „vyrišką pasidižiavimą”, yra puikus indikatorius, ar reikia susirūpinti dėl viršsvorio.

Naujo tyrimo duomenimis, apie puse vyrų Anglijoje yra per stori, kad matytų savo „vyrišką pasidižiavimą”. Dėl didžiulio pilvo Londone skundžiasi kas trečias vyras, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Apklausa siekė atkreipti vyrų dėmesį, kad svarbu yra ne tik kūno masės indeksas (KMI), bet ir liemens apimtis. Pasak portalo WeLoveOurHealth.co.uk, pilvo dydis ir tai, ar vyrai mato savo „vyrišką pasidižiavimą”, yra puikus indikatorius, ar reikia susirūpinti dėl viršsvorio.
Šis, gydytojų remiamas projektas, vyrų prašė atsakyti į paprastą klaisimą: „Ar matote savo „vyrišką pasidižiavimą?”
 
„Big Check” projekto atlikto tyrimo duomenimis, net 43 proc. apklausoje dalyvavusių vyrų nurodė, kad savo lytinių organų jau seniai nematė dėl per didelio pilvo. Apklausos duomenimis, visoje anglijoje šiuo metu net 33.5 proc. vyrų skundžiasi viršsvoriu.
 
„Viršsvorio turintys vyrai, kurie dėl didelio pilvo nemato savo lytinių organų, rimtai rizikuoja savo sveikata. Penkis kartus didesnė tikimybė susirgri antros grupės diabetu, tris kartus didesnė tikimybė susirgti vėžiu, du su puse karto didesnė aukšto kraujo spaudimo, kuris yra pagrindinė infarkto priežastis, tikimybė”, - aiškino gydytojas Johanas du Plessis.
  

Žymos: Anglija, Vyrams, Viršsvoris

Komentarai

Naujausi straipsniai