Tiesa.com   |   London Evening Standard   |   2014-12-01

Woolwiche iš psichiatrinės pabėgęs ligonis sulaikytas

  
Woolwiche iš psichiatrinės pabėgęs ligonis sulaikytas
© „London Evening Standard” nuotr.
Pamačius iš psichiatrinės pasprukusį bėglį, policija įspėja prie jo nesirartinti.

Nuo penktadienio popietės ieškojusi tankiai lietuvių gyvenamame Woolwichio rajone iš psichiatrinės pabėgusio vyro, Londono policija jį sulaikė pirmadienio popietę. Sprukdamas iš gydymo įstaigos, vyriškis užpuolė ligoninės darbuotojus ir pavogė automobilį.

48-erių Paulas Williamas pabėgo iš psichiatrines paslaugas teikiančio „Oxleas House” centro prietryčių Londono Woolwich rajone. Bėgdamas iš specialios gydymo įstaigos, vyriškis penktadienį ryte užpuolė du darbuotojus.
Netrukus, kaip pranešė „London Evening Standard”, bėglys toje pačioje gatvėje, kur įsikūręs ir psichiatrijos centras, užpuolė automobilio vairuotoją. Pavogęs mašina, jis Woolwiche įvykdė ir plėšimą.
Policija pranešė, kad nei apiplėšimo, nei automobilio vagystės aukoms gydytojų pagalbos neprireikė. Policija pakelėje numestą vogtą automobilį surado dar penktadienį.
 
Tačiau pareigūnai visą savaitgalį ieškojo beveik 190 centimetrų ūgio, tvirto kūno sudėjimo juodaodžio Williamso. Pamačius bėglį, policija įspėjo prie jo nesiartinti, o apie nusikaltėlio buvimo vietą pranešti pareigūnams.
 
Juodus šortus ir juodą palaidinę dėvintį ir baltus sportbačius avintį bėglį Londono policija sulaikė pirmadienio popietę, prie Clapham stoties. Su amerikietišku akcentu kalbančiam Williamsui pareikšti įtarimai dėl vagystės ir įsilaužimo sunkinančiomis aplinkybėmis.
Pamačius bėglį, policija įspėjo prie jo nesiartinti.
 
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Pietryčių Londonas, Woolwich

Komentarai

Naujausi straipsniai