Parengė Goda Ambrazas   |   2010-06-24

Vyriausybėje – šeimyninis skandalas

  
Vyriausybėje – šeimyninis skandalas

Didžiosios Britanijos spauda ūžia – šeimos vertybes per rinkimus propagavęs ministras palieka žmoną dėl biseksualios meilužės.

Po kaulelį narstomas energetikos ministras Chrisas Huhne po 26 metus trukusios santuokos trenkė durimis ir išėjo gyventi su jaunesne, ilgą laiką lesbietišką gyvenimo būdą propagavusia savo spaudos atstove.
JK visuomenės ir spaudos pasipiktinimą sukėlė faktas, kad savo rinkiminėje kampanijoje Huhne išsijuosęs giedojo apie tai, kaip jam svarbi šeima. Lankstinukuose rinkėjams jis nepasikuklino išspausdinti savo vedybinių nuotraukų su prierašu „Vestuvės prieš 26 metus – o, atrodo, tik vakar“, atvaizdų su žmona ir kūdikiu, po kuriais prirašė, kad šeima jam reiškia viską, o norėdamas būti geru tėvu jis net metė rūkyti.
 
Tačiau paaiškėjo, kad 55 metų Liberalų demokratų partijos politikas jau dvejus metus turi meilužę – savo spaudos atstovę 44 metų Cariną Trimingham, kuri ilgą laiką gyveno su partnere lesbiete. Britai siunta, kad dviveidis politikas į ministrų kabinetą pateko ciniškai apgaudinėdamas visuomenę ir savo nieko neįtariančią žmoną Vicky, kuriai naujiena apie vyro biseksualią meilužę buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus.
 
Nors vos prieš mėnesį atsistatydino kitas Liberalų demokratų partijos veikėjas, kuris buvo pagautas mokesčių mokėtojų pinigais sumokėjęs 40 000 svarų už savo partnerio gėjaus namų nuomą, panašu, kad į šeimyninį skandalą įsivėlęs Ch. Huhne atsistatydinimo išvengs. Partijos kolegos sako, kad šeimyninės problemos – privatus energetikos ministro reikalas.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai