Tiesa.com   |   BBC   |   2017-10-09

Vyrą Dubajuje palietęs britas atsidūrė kalėjime

  
Vyrą Dubajuje palietęs britas atsidūrė kalėjime
© Facebook nuotr.
J. Harron'as bare netyčia atsitrenkė į vyrą ir dėl to atsidūrė kalėjime.
Jam pareikšti kaltinimai nepadoriu elgesiu viešumoje ir dėl to atsidūrė vietos kalėjime

Su rimtais nemalonumais susidūrė jaunas britas, kuris Dubajuje netyčia atsitrenkė į kitą vyrą ir, pagal tenykščius įstatymus, už tai atsidūrė kalėjime.

Jungtinių Arabų Emyratų didmiestyje 27 Jamie Harron’as stabtelėjo vos 2 dienoms, kai keliavo namo iš Afganistano. Šios viešnagės metu vyras apsilankė viename iš Dubajaus naktinių klubų, kuriame įvykęs nesusipratimas pakeitė brito gyvenimą.
Kaip teigia vyro artimieji ir gynėjai, J. Harron’as perpildytame bare ranka netyčia palietė vyro šlaunį ir dėl to buvo sulaikytas. Jam pareikšti kaltinimai nepadoriu elgesiu viešumoje ir dėl to atsidūrė vietos kalėjime.
 
Po 5 jame praleistų dienų vyras paleistas į laisvę už užstatą, tačiau konfiskuoti jo dokumentai, tad svetimšalis negali palikti Dubajaus, ateityje J. Harron’ui dėl savo elgesio teks stoti prieš teismą. Po paskutinio teismo posėdžio britas nesuimtas, prie bylos nagrinėjimo numatoma sugrįžti po 2 savaičių.
 
Britui gresia 3 metai kalėjimo.
 
Šioje šalyje dėl savo elgesio ir visiško kultūrų skirtumų belangėje atsiduria vis daugiau svetimšalių – tai, kas toleruotina likusioje pasaulio dalyje, čia gali būti laikoma nusikaltimu. Neretai į bėdą patenka ir britai, dėl Jungtinėje Karalystėje to netgi įkurta paramos organizacija „Sulaikyti Dubajuje“, kuri kovoja už JK piliečių išlaisvinimą.
  

Žymos: Dubajus, Sulaikymas, jungtiniai arabų emyratai, jk piliečiai

Komentarai

Naujausi straipsniai