2017-01-27

Vilties savaitgalis Britanijoje: žvakė už kiekvieną MŪSŲ VAIKĄ

  
Vilties savaitgalis Britanijoje: žvakė už kiekvieną MŪSŲ VAIKĄ
© facebook.com
Nelikite abejingi ir prisijunkite prie akcijos.
IR VISAI NESVARBU, KAD ESAME SVETUR!

Žinia neabejingiems, žinia mamoms, tėčiams, broliams, seserims, močiutėms, seneliams, mokytojams, medikams, socialiniams darbuotojams, socialinių projektų kūrėjams, žurnalistams ir absoliučiai visiems, kuriems rūpi GYVYBĖ. 

 Kviečiame gedulo savaitgaliui ar netgi nieko nelaukiant už kiekvieną žuvusį vaiką, už kiekvieną vaiką, prieš kurį smurtaujama, už kiekvieną mažą žmogų – mūsų ateitį ir mūsų turtą, uždegti vilties ir gedulo žvakę kaip palaikymo jiems ženklą ir pasakymą aiškų NESUTINKU su tuo, kas vyksta Lietuvoje.
Jei vaikai, susibūrę į vieną kumštį, gebėjo apginti suaugusį žmogų – savo mokytoją, ir mums parodė pavyzdį, tai mes, suaugusieji, jau nebegalime atsitraukti.
 
IR VISAI NESVARBU, KAD ESAME SVETUR – daug svarbiau susiburti kilniam tikslui ir parodyti, kad mums taip pat rūpi KIEKVIENAS MŪSŲ VAIKAS.
 
Tylos minutė ir žvakė prie Ambasados, susibūrimuose, kiemuose ar tiesiog prie lango tegul bus taikus pareiškimas pradedant jau šiandien, kad mes nesutinkame, kad prieš mūsų visų vaikus būtų smurtaujama bet kur, kur tik jie yra: namuose, mokymosi įstaigoje ar viešoje vietoje. 
 
 
 Akciją Gedulo ir vilties savaitgalis: žvakė už kiekvieną vaiką Lietuvoje sumanė Rima Olberkytė-Stankus, o prie jos prisijungti nusprendė ir Jungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai. 
 
Rima Olberkytė-Stankus išplatino informaciją ir užsienyje gyvenantiems lietuviams: „Žvakeles degame visą savaitgalį nuo šiandien 12 val. prie mūsų šalies ambasadų. Jei toli iki jos - lietuvių bendruomenių namuose arba savo namuose, darbuose. VISA ŠIRDIM SU JUMIS, kad ir kiek kilometrų skirtų. Žinau, kad jūs taip pat su mumis. UK, JAV, Puerto Riko, Airija, Belgija, Malta, Vokietija, Bulgarija, Olandija, Švedija, Norvegija, Danija, Ispanija, Prancūzija, Juodkalnija, Suomija, Jordanija - AČIŪ!“.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai