Tiesa.com   |   2011-05-03

Vestuvinė suknelė bus eksponuojama parodoje

  
 Vestuvinė suknelė bus eksponuojama parodoje

Britai jau netrukus galės specialiai suorganizuotoje parodoje pamatyti Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vestuvinę suknelę, pranešė karališkųjų rūmų atstovas.


Vestuvių ceremonijai princo Williamo išrinktoji Kate pasirinko Alexanderio McQueeno mados namus. Jos vestuvinė dramblio kaulo spalvos suknelė buvo sukurta kaip tradicinių ir šiuolaikiškų motyvų derinys, o nėrinių raštai atspindėjo Jungtinės Karalystės simbolius – tai buvo rožių, dagių, narcizų ir dobilo lapų ornamentai.
„Kembridžo hercogienė svarsto keletą variantų, kaip geriau sudaryti sąlygas visuomenei susipažinti su Didžiosios Britanijos dizainerių kūriniu“, – pažymėjo rūmų atstovas, kalbėdamas apie suknelę, kurią sukūrė mados dizainerė Sarah Burton su savo kūrybine komanda ir Karališkąja siuvinėjimo mokykla. Ta pati dizainerė kūrė ir Catherine baltą vakarinę suknelę, kuria vilkėdama ji pasirodė vakare vestuvių pokylyje su šokiais Bakingemo rūmuose. Naujoji hercogienė ant baltos atlasinės suknelės, papuoštos deimantais siuvinėta detale, vilkėjo bolero iš baltos angoros vilnos.
 
Kur ir kada paroda atvers duris, dar nepranešta.
 
Šiandien Williamas ir Catherine grįžta iš savo trumpo povestuvinio savaitgalio, praleisto dviese. Šeštadienį jaunavedžiai sraigtasparniu išvyko iš Bakingemo rūmų į savo pirmąją povestuvinę kelionę. Rytą po pasakiškų vestuvių juos išskraidino mažas sraigtasparnis, pakilęs iš užpakalinio rūmų sodelio. Jaunavedžiai paskutiniu momentu apsisprendė atidėti planuotą dviejų savaičių povestuvinę kelionę ir pasirinko trumpą „medaus savaitgalį“, tad jau šiandien princas grįš į savo tarnybą Walese esančioje Karališkųjų oro pajėgų bazėje, kur jis dirba paieškų ir gelbėjimo sraigtasparnių pilotu.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai