Tiesa.com   |   Sunday Times   |   2017-05-07

Turtingiausi Jungtinės Karalystės žmonės – indai

  
Turtingiausi Jungtinės Karalystės žmonės – indai
© Flickr.com
Turtingiausi šalies žmonės šiuo metu valdo 16,2 mlrd. svarų sterlingų.
Patys turtingiausi šalies gyventojai yra Indijoje gimę Sri ir Gopichand Hindujai.

Nepaisant baimės dėl „Brexit“, šiuo metu Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvena daugiau milijardierių per visą šalies istoriją.

„Sunday Times“ paskelbus turtingiausiųjų sąrašą paaiškėjo, kad tūkstantis geriausiai gyvenančių žmonių valdo 658 milijardus svarų sterlingų. Lyginant su pernai metais, jų turtas padidėjo 14 proc. nuo 575 mlrd. svarų sterlingų.
Patys turtingiausi šalies gyventojai yra Indijoje gimę Sri ir Gopichand Hindujai. Broliai planuoja Londone esantį Senąjį karo biurą paversti prabangiu 5 žvaigždučių viešbučiu bei prabangiais apartamentais turtingiausiems žmonėms.
 
Pirmą kartą į topo viršūnę broliai pateko 2014-aisiais, o šiuo metu valdo turto už 16,2 mlrd. svarų sterlingų. Turtus jie susikrovė iš įvairiausių sričių. Investavo į dujų, naftos rinkas, bankus, IT, nekilnojamąjį turtą, žiniasklaidą bei medicinos verslą.
 
Šiuo metu tam, kad patektum į JK turtingiausiųjų tūkstantuką nebepakanka būti paprasčiausiu milijonieriumi. Norint būti įtrauktam į šį sąrašą, reikia turėti turto už mažiausiai 110 mln. svarų sterlingų, prieš du dešimtmečius tam pakako ir 15mln.
 
Kasmet šis sąrašas darosi vis įvairesnis, į jį patenka vis daugiau moterų, žmonių iš skirtingų etninių grupių bei pajamas gaunančių iš pačių įvairiausių verslų. Šių metų tūkstantuke yra milijardierių ūkininkų, gyvūnų maisto gamintojų, nekilnojamojo turto baronų.
 
  

Žymos: Verslas, Pinigai, turtingi žmonės

Komentarai

Naujausi straipsniai