Tiesa.com   |   2018-09-03

„TSB” banko klientai susiduria su techniniais trikdžiais

  
„TSB” banko klientai susiduria su techniniais trikdžiais
© pxhere nuotr.
„TSB” banko vartotojai laikinai negali naudotis internetine bankininkyste.
„TSB” banko vartotojai laikinai negali naudotis internetine bankininkyste.

Savaitės pradžioje vieno didžiausių Jungtinės Karalystės bankų „TSB” klientai susidūrė su neskandumais. Daugybė banko klientų negali pasiekti savo sąskaitos.

Šimtai nepatenkintų klientų internetinėje erdvėje išreiškė savo pasipiktinimą dėl to, kad negali prisijungti prie savo sąskaitų internetu, o kai kurie mokėjimai buvo įvykdyti daugiau nei vieną kartą.
„TSB” išplatino pranešimą, kuriame atsiprašo nuviltų klientų ir prašo kantrybės, kol specialistai bando sutvarkyti iškilusias technines problemas.
 
Tai nebe pirmas kartas, kai to pačio banko klientai susidūria su sunkumais. Šių metų pradžioje 1,9 mln. „TSB” vartotojų buvo atkirsti nuo mobilios bankininkystės.
 
„Mums žinoma, kad kai kurie klientai šį rytą susiduria su problemomis bandant prisijungti prie savo sąskaitų internete, mobiliosiomis programėlėmis ir telefonu. Dirbame, kad šios problemos būtų kuo greičiau išspręsto. Priimkite mūsų atsiprašymą.” , - pirmadienio ryte buvo rašome „TSB” tviterio paskyroje.
 
 
Praėjusį penktadienį banke buvo vykdomi planuoti atnaujinimo darbai, tačiau atstovų teigimu iškilusios vartotojų problemos nėra su tuo susijusios.
 
Vartotojai vis dar gali naudotis savo banko kortelėmis.
 
  

Žymos: Anglijos bankai, TSB

Komentarai

Naujausi straipsniai