tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-07-04

Tony Blairas mano, jog vyriausybė turėtų atidėlioti pasitraukimą iš ES

  
Tony Blairas mano, jog vyriausybė turėtų atidėlioti pasitraukimą iš ES
© wikipedia.com
Tony Blairas neatmeta antro referendumo galimybės

Buvęs Jungtinės Karalystės premjeras Tony Blairas teigė, jog vyriausybė turėtų neskubėti priimti sprendimą palikti Europos Sąjungą, nes žmonių nuomonė gali pasikeisti.

Jis teigė, jog nepaisant Europos Šalių raginimų, vyriausybė turėtų atidėti 50 Lisabonos sutarties straipsnio aktyvavimą kiek galima ilgiau tam, kad visi galėtų susidaryti nuomonę apie tai, kas Jungtinės Karalystės laukia pasitraukus iš ES
Pasak T.Blairo, pablogėjusi ekonominė situacija gali priversti žmones pakeisti savo nuomonę dėl Jungtinės Karalystės ateities. 
 
Buvęs Jungitnės Karalystės premjeras teigė: „Aš nesakau, jog dabar reikėtų organizuoti dar vieną referendumą. Aš tik sakau, kad nėra nustatytų griežtų taisyklių, todėl mes turime elgtis taip, kaip mums geriausia.Net ir vykstant visai šiai politinei dramai, vyriausybė turi užtikrinti žmonių gerovę. Praėjus keliems mėnesiams ir paaiškėjus, kas lauktų JK pasitraukus iš ES - jei sąlygos butų nepalankios ir žmonės imtų jaudintis dėl savo darbų ir ateities, nes turėtume turėti galimybę nuspręsti dar kartą“.
 
  

Žymos: Referendumas

Komentarai

Naujausi straipsniai