Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-12-01

Tikrieji faktai apie britus

  
Tikrieji faktai apie britus Dauguma britų nepasitiki valdžia, pritaria homoseksualumui ir eutanazijai, o religiją vertina neigia
Kiek daugiau nei pusė britų nėra turėję ,,vienos nakties” nuotykio.

Apie britų tautybės žmones visame pasaulyje sklando įvairių mitų. Daugeliui jie asocijuojasi su anglišką arbatą geriančiais ir per daug atsiprašinėjančiais žmonėmis, tačiau reikia turėti omenyje, kad nemažai faktų yra sukurti. Independent.co.uk pateikė moksliškai įrodytus bei statistiškai apskaičiuotus faktus apie didžiąją dalį britų visuomenės.

Nustatyta, kad dauguma britų, net 61 proc., turi tamsiai rudus plaukus ir bent kartą per savaitę vartoja alkoholį. Jie vis dar simpatizuoja amerikiečių pasaulėžiūrai, nors ir pritarimas šiai kultūrai nuo 2002 m. sumažėjo. Didelė dalis suvokia save kaip krikščionis, tačiau dar didesnė dalis mato religiją kaip neigiamą veiksnį pasaulyje. Be to, didžioji britų dalis pritaria eutanazijai ir homoseksualumui.
Kiek daugiau nei pusė nėra turėję ,,vienos nakties” nuotykio ir yra įsitikinę, kad internetas priverčia jaunus žmones susikurti realybės neatitinkančių lūkesčių apie seksualinį gyvenimą. Be to, didelė dalis britų visuomenėje sudarytų santuokų nesibaigia skirybomis.
 
Nors ir daugumą jų supa nuolatinis triukšmas ir aktyvus gyvenimas, visgi net 68 proc. britų teigė, kad turėdami pasirinkimą neliktų gyventi didmiestyje. Beje, jie pripažįsta, kad draugų kompanijoje nėra iš tų, kurie nori išbandyti kažką naujo.
 
Taip pat didžioji Jungtinės Karalystės visuomenės dalis žiūri tradicinę televiziją, naudojasi „Apple” produktais bei naršo socialiniuose tinklapiuose. Jie užima antrą vietą tarp labiausiai Europos socialinius tinklapius naudojančių žmonių.
 
Daugiau nei pusė pasisakiusiųjų neslėpė nostalgijos ir sakė norintys, kad Didžioji Britanija būtų tokia, kaip anksčiau. Be to, neįtikėtinai didelė dalis, net 83 proc. teigė nepasitikintys Jungtinės Karalystės valdžia ir dauguma išreiškė norą, kad jų gyvenimai būtų paprastesni.
 
 
  

Žymos: Britiškos subtilybės, Britai

Komentarai

Naujausi straipsniai