tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-10-05

Th. May pažadėjo sukurti geresnę valstybę

  
Th. May pažadėjo sukurti geresnę valstybę
© youtube.com stopkadras
Vyriausybė kovos su pigia darbo jėga.
Sprendimas palikti Europos Sąjungą yra kartą per gyvenimą pasitaikanti galimybė pakeisti šalį į gerą.

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May savo kalboje, pasakytoje partijos suvažiavimo metu Birminghame, pažadėjo suvienyti šalį ir pakeisti ją taip, jog ji taptų „teisinga, vieninga, ir joje būtų vienodos galimybės visiems žmonėms”.

 Pasak jos, sprendimas palikti Europos Sąjungą yra „kartą per gyvenimą pasitaikanti galimybė pakeisti šalį į gerą“, ir atversti naują istorijos puslapį. O referendumo rezultatas parodė, jog per dešimtmečius atsirado didelė praraja tarp dirbančiosios klasės ir ją ignoravusių „privilegijuotųjų ir galingųjų“.
„Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kurie neteko darbo ar dirbate už mažesnį atlyginimą dėl to, jog atvyko daug imigrantų – gyvenimas jums atrodo neteisingas, o jūsų svajonės buvo paaukotos dėl kitų žmonių“ – sakė premjerė, užtikrindama, jog supranta žmonių bėgas. Ji prižadėjo, jog jos vyriausybė kovos su verslininkais, kurie vietoj britų renkasi pigesnę imigrantų darbo jėgą.
 
 
Praėjus vos trims mėnesiams po to, kai tapo Jungtinės Karalystės premjere, Theresa May savo kalboje tvirtino, jog jos vizijoje – „šalis, kurioje visi paklūsta toms pačioms taisyklėms ir kurioje kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo rasės ar kilmės, turi vienodas galimybes pasiekti savo tikslus.“
 
  

Žymos: Konferencija, Kalba, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai