tiesa.com   |   guardian.com   |   2016-06-19

Tėvai Londone raginami būti budriais: pranešama apie bandymus pagrobti vaikus

  
Tėvai Londone raginami būti budriais: pranešama apie bandymus pagrobti vaikus
© google.com
Tėveliai raginami būti atidžiais

Pietvakarių Londone gyvenantys tėvai įspėjami būti labai budriais, nes policija minėtame rajone gavo pranešimų apie bandomus pagrobti vaikus.
Pareigūnai įspėja tėvelius būti ypatingai budriais atvedant vaikus į pamokas ir pasiimant juos po pamokų, nes nuo birželio 7 dienos buvo užfiksuoti net trys bandymai pagrobti vaikus.
Pranešama, jog vieno incidento metu prie berniuko Church Road ir Burghley Road gatvių sankryžoje privažiavo baltos spalvos automobilis, ir siūlėsi pavežėti vaiką iki jo mokyklos. Berniukas nesutiko.
 
Suttone gyvenančių vaikų tėvai taip pat įspėjami būti atsargiais. Pranešama, per praėjusią savaitę prie moksleivių net keletą kartų bandė prisiartinti nepažįstami suaugę žmonės. Overton Grange mokyklos darbuotojai teigė, jog prie moksleivės prisiartinęs stambus, praplikęs vidutinio amžiaus vyras kalbino mergaitę ir bandė įkalbinti lipti ją į jo automobilį. Po incidento mokykla pasirūpino, kad būtų padidintas saugumas.
 
Policija praneša minėtame rajone padidinusi pareigūnų skaičių, bet įspėja tėvelius būti ypatingai atsargiais ir budriais.
 
  

Žymos: Anglijos mokyklos, išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai