Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-07-07

Tarpmiestiniuose traukiniuose - greitesnis internetas

  
Tarpmiestiniuose traukiniuose - greitesnis internetas Žadama interneto ryšį tarpmiestiniuose traukiniuose pagreitinti 10 kartų.

Norint aprūpinti tarpmiestinių traukinių keleivius nemokamu internetu jau išleista apie £90 mln. Pagal naujausius planus, važiuojantys traukiniais į Londoną ir iš jo, jau greitai galės naudotis dešimt kartų greitesniu bevieliu internetu nei dabar, skelbė standard.co.uk.

Siūloma greitinti interneto ryšį maršrutuose į Londoną iš Bedfordo, Brightono, Kento bei Portsmouth'o. Taip pat maršrutuose iš Londono į Manchesterį, Leedsą ir Sheffieldą. Tikimąsi, jog darbai spartesniam ryšiui užtikrinti bus baigti per trejus - ketverius metus.
Dalį reikiamų pinigų planuojama gauti iš kelių milijardų svarų baudos, skirtos Network Rail už vėluojančius traukinius bei sutrikdytą tvarkaraštį. Trasporto sekretorius Patrickas McLoughinas įsitikinęs, kad spartesnis interneto ryšys labai svarbus dažnai keliaujantiems žmonėms.
 
,,Mes visi žinome, kaip nemalonu kalbėti telefonu ar naudotis internetu, kai dėl lėto ryšio nutrūksta pokalbiai ar užstringa darbas vien todėl, kad keliaujama traukiniu. Šiuo metu taip nutinka per dažnai. Keleiviai tikisi ir nusipelno geresnio aptarnavimo jie jį gaus", - kalbėjo transporto sekretorius.
 
 
  

Žymos: Internetas, Kelionės, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai