Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2016-06-15

Svingerių festivalis įsiutino kaimiečių bendruomenę

  
Svingerių festivalis įsiutino kaimiečių bendruomenę
© Wikipedia nuotr.
Festivalis vyksta Flaxley kaimelio apylinkėse.

Mažo pietvakarių Anglijos kaimelio gyventojai piktinasi, kad ir šiais metais jų namų pašonėje vyks orgijos: vietos valdžia davė leidimą rengti svingerių festivalį.

Ramaus kaimiško Forest of Dean regiono Gloucestershireo grafystėje gyventojai žurnalistams pasiskundė, kad jau praėjusiais metais tris dienas buvo priversti kęsti garsią muziką bei įsilaužimus į sodus, kuriuose linksminosi orgijų dalyviai. Kaimelio gyventojus piktino ir plakatai su dviprasmišku užrašu „3 – magiškas skaičius“ bei privačioje nuosavybėje rasti apatiniai.
Tai – festivalio vardu pridengta masinė orgija, tikina jie, pastebėję, kad bilietai į renginį parduodami bilietai poroms, pavieniams vyrams ir moterims.
 
Manoma, kad šiemet į didžiausią svingerių festivalį Europoje susirinks apie 700 dalyvių, kurie įsikurs vaizdingoje vietovėje, laukuose greta Flaxley gyvenvietės.
 
Vietos gyventojai piktinasi, kad neatsižvelgta į jų skundus dėl praėjusiais metais.
 
„Jeigu žmonės pasirinko tokį gyvenimo būdą, tai turėtų tuo užsiimti už uždarų durų. Man nepatinka, kad svingeriai čia renkasi neatsiklausę vietinių gyventojų nuomonės“, – sakė vienas iš gyventojų.
 
Tuo tarpu valdžios atstovai teisinasi, kad raštiškų nusiskundimų po praėjusių metų festivalio nebuvo. Jie taip pat tikina gavę renginio organizatorių pažadą, jog bendruomenei nepatogumų nekils.
 
„Jie pasimokė iš praeities klaidų“, – sakė valdžios atstovas Colinas Eversas.
Festivalis vyksta nuo 2013 metų. Nei policija nei aplinkosaugininkai nusiskundimų dėl festivalio dalyvių elgesio negavo.
 
  

Žymos: Festivaliai, svingeriai, orgijos,

Komentarai

Naujausi straipsniai