Tiesa.com   |   2016-07-01

Susipažinkite: stipriausia kandidatė į premjerus – Theresa May

  
Susipažinkite: stipriausia kandidatė į premjerus – Theresa May T. May lyginama su buvusia Britanijos ministre pirmininke Margaret Thatcher.

Ketvirtadienį pateikusi savo kandidatūrą į premjero postą Theresa May jau laikoma be abejonės stipriausia kandidate į šalies vadovo poziciją.

Ilgiausiai dirbanti vidaus reikalų sekretorė, ne retai lyginama su kita iškilia šalies vadove - Margaret Thatcher. Prognozuojama, kad T.May taps antąja ministro pirmininko postą užimsiančia moterimi šalies istorijoje.
Nepaslaptis, kad politikės pozicija tvita ir be užuolankų. „Brexit reiškia Brexit”, - pirmuoju rinkiminės kampanijos moto kalbos metu pasidalino T. May. Moteris yra tvirtai pasiruošusi vesti savo šalį iššūkių pilname atsiskyrime nuo Europos Sąjungos, sumažinti imigraciją ir suvienyti šalį.
 
Politikės teigimu, ji yra tas žmogus, kuris ir vėl suvienys bei ves į priekį savo tautą: „Aš esu Theresa May ir aš manau, kad esu tinkamiausia tapti ministre pirmininke”, - be užuolankų dėstė moteris.
 
Pateikdama savo kandidatūrą T. May sakė, kad ne taip, kaip kandidatūros atsisakęs Borisas Johnsonas, ji yra rimta politikė: „Aš nesiekiu dėmesio. Nekeliauju per televizijos laidas. Neskleidžiu apkalbų pietų pertraukų metu. Negeriu Parlamento baruose. Tiesiog dirbu man paskirtą darbą”.
 
Politikos ekpertai T. May lygina su buvusia Britanijos lydere Margaret Thatcher.
 
 
  

Žymos: Theresa May, Margaret Thatcher, Ministras pirmininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai