Tiesa.com   |   2017-09-28

Supainiojo lėktuvus: namo skridęs britas atsidūrė Las Vegase

  
Supainiojo lėktuvus: namo skridęs britas atsidūrė Las Vegase Vyras buvo įsodintas ne į tą bendrovės lėktuvą.
Skrydžio metu užmigęs vyras tik atsibudęs susivokė, kad skrenda tiesiai į JAV.

Britų finansų konsultantas, 29-erių Samuelis Jankowsky nė keisčiausiame sapne nesapnavo, jog susiruošęs kelionei namo į Essexą, kur jo laukė 7-ą mėnesį nėščia žmona, lėktuvui nusileidus atsidurs ne kur kitur, o linksmybių sostinėje Las Vegase.

Samuelis po darbinio vizito Kelne, Vokietijoje susiruošė „Eurowings“ oro linijomis skristi namo. Kelionės tikslas buvo Stanstedo oro uostas Londone. Tačiau vos įlipus į lėktuvą kelionė pasisuko kiek netikėta linkme.
Tik vėliau paaiškėjo, jog vyras įsėdo ne į tą lėktuvą. Įdomiausia tai, jog brito bilietas prieš skrydį net tris kartus buvo tikrintas oro linijų bendrovės darbuotojų.
 
Skrydžio metu Samuelis netikėtai užmigo. Tik atsibudęs jis susivokė, kad „Eurowings“ oro linijų bendrovės lėktuvas jau seniai perskrido Didžiosios Britanijos teritoriją ir skrenda tiesiai į JAV.
 
Šalia sėdinčio žmogaus Samuelis pasiteiravo kas čia vyksta, kur jie skrendantys, o jis lakoniškai atsakė:
„Mes skrendame į Las Vegasą“. Samuelis teigia nė nežinojęs, jog „Eurowings“ oro linijos skraidina į JAV.
 
„Kaip aš galėjau įlipti į orlaivį be galiojančios, būtent to skrydžio vietos? Darbuotojai patikrino mano bilietą net tris kartus. Tai rodo, jog „Eurowings“ personalas netinkamai atliko savo pareigas“, - svarstė S. Jankowsky.
Naudodamasis belaidžiu Wi-Fi ryšiu, lėktuve jis paskambino savo besilaukiančiai žmonai ir perspėjo apie netikėtą kelionės maršruto pasikeitimą.
 
Dar keistesni dalykai dėjosi Samueliui nusileidus Las Vegase. Imigracijos pareigūnai elgėsi su verslininku tarsi su didžiausiu nusikaltėliu, bandžiusiu be vizos kirsti Valstijų sieną, jam netgi grasinta areštu.
 
Galų gale nelaimėlis keleivis buvo lėktuvu grąžintas atgal į Kelną, tačiau viso skrydžio metu nuo jo akių nenuleido įtarūs imigracijos tarnybos darbuotojai.
 
Bet ir tuo nuotykiai nesibaigė: Vokietijoje paaiškėjo, kad namo grįžti Samuelis vėl negali – „Eurowings“ skrydžių bendrovė atsisakė jį aptarnauti.
Laimė, jam vis dėlto pavyko rasti tinkamą lėktuvo maršrutą kitame Vokietijos oro uoste ir galop grįžti namo, nors ir dvejomis dienomis vėliau ir patyrus nemažai finansinių nuostolių.
 
Nors Kelnas yra vos už 308 mylių nuo Londono, Samuelis sukorė per 17 000 mylių, kad grįžtų namo, į Jungtinę Karalystę.
 
  

Žymos: JAV, kelionės lėktuvu, nesusipratimas

Komentarai

Naujausi straipsniai