Tiesa.com   |   2010-09-27

Šuolių su guma rekordas

  
Šuolių su guma rekordas J.Field‘o šuolis netoli Tower Bridge tilto Londone.

Britanijos gyventojas James‘as Field‘as pasiekė šuolio su guma (angl.- bungee jump) pasaulio rekordą. Kaip praneša „Metro“, 31 metų britas atliko 42 šuolius per valandą ir „sumušė“ ankstesnį – 19 šuolių – rekordą.

"font-family:"Georgia","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-bidi-font-family:Times; color:black;mso-fareast-language:LT">J.Field‘as šuolius atliko Londono centre netoli „Tower Bridge“ tilto. Tuo tikslu jis pasinaudojo specialia 50 metrų aukščio platforma ir prie kojų pritvirtinta 10 metrų elastinga virve. Renginio metu J.Field‘o asistentai rūpinosi saugumu ir atidžiai stebėjo šoklio savijautą.

Pasak rekordininko, pasiekti šį rezultatą buvo nelengva. „Tai buvo sunkiau nei aš maniau. Kai kybai aukštyn kojomis, galvon plūsta kraujas ir  prie to reikia priprasti. Po kiekvieno šuolio man reikėjo atstatyti kvėpavimą“, - pasakojo ekstremalas.

Rekordą fiksavusi Guiness‘o rekordų knygos stebėtoja Mary Oladapo sakė, jog per paskuninius šuolius buvo akivaizdžiai matyti, kad vyriškio savijauta pablogėjo.

J.Field‘as pareiškė, kad artimiausiu metu nebeplanuoja atlikti panašių šuolių. „Manau, jog atlikau savo šuolių metinę normą“, - reziumavo britas.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai