Tiesa.com, Mirror.co.uk   |   2019-08-22

Su neva per trumpu sijonu į darbą atėjusiai 18-metei liepta persirengti

  
Su neva per trumpu sijonu į darbą atėjusiai 18-metei liepta persirengti
© Facebook.com, Lillie Cattell
Lillie Cattell apranga

18-metė teigia, kad kolegė jai dėl per trumpo sijono liepė grįžti namo ir persirengti.

Lillie Cattell maždaug 11 mėnesių dirba nekilnojamojo turto vadybos įmonėje „Warwick Estates“, tačiau praeitą savaitę mergina sulaukė nemalonaus akibrokšto ir kolegės, sakė ji „Essex Live“.
Žmogiškųjų išteklių atstovė 18-metei pranešė, kad tą dieną jos apranga nebuvo tinkama darbui. Neva merginos sijonas buvo per trumpas.
 
„Ji man pasakė, kad tai, ką vilkiu, yra netinkama apranga ir liepė grįžti namo bei persirengti. Mano viduje ėmė kauptis pyktis, nes tuos pačius drabužius anksčiau darbe esu vilkėjusi ne kartą“, – sakė ji.
 
Lillie tėvai tikino, kad jų dukros stilius yra oficialus ir tikrai nepagalvojo, kad toks šiek tiek virš kelių besibaigiantis sijonas nėra tinkamas darbui.
 
 
„Man buvo gėda. Susirinkau daiktus ir turėjau pasiaiškinti savo vadybininkui, kodėl išeinu. Įsėdusi į automobilį pradėjau panikuoti, nebegalėjau kvėpuoti. Pakeliui namo sustojau šalikelėje ir daugiau nebegalėjau vairuoti. Ėmiau verkti, manęs pasiimti atvažiavo tėtis. Jaučiausi pažeminta. Tėtis pasiūlė parašyti oficialų skundą. Taip ir padariau.“
 
Su už minimalų atlygį dirbančia 18-mete Lillie dėl šios situacijos nesusisiekė nei įmonės direktorius, nei jos vadybininkas. Jai buvo pasiūlyta sudalyvauti neoficialiame susirinkime aptarti jos situacijai, tačiau ji atsisakė, teigdama, kad jaučia, jog su ja elgiasi kaip su vaiku.
 
Darbą įmonėje mergina oficialiai turėjo baigti rugsėjo 4 d., tačiau po šio incidento ji norėjo išeiti anksčiau.
Pati mergina mano, kad jos apranga nebuvo netinkama ar nepadori ir įmonei siūlo peržiūrėti savo politiką, kad tokie įvykiai nepasikartotų.
 
„Jaunos merginos tikrai nesivilks taip, kaip 40 ar 50 metų moteris, tad privaloma nustatyti aprangos kodą“, – pridūrė L. Cattell.
  

Žymos: Facebook,, sijonas, Lillie Cattell, darbo apranga, aprangos kodas

Komentarai

Naujausi straipsniai